Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék egy terméket feladni...

Szeretnék egy terméket feladni futárszolgálatnak, mikre kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Egy oldalon meghirdettem egy terméket, amire akadt is vevő. Kiszállítással szeretné kérni utánvéttel, de még életemben nem adtam fel semmit postán vagy futárszolgálaton. Azt sem tudom, melyiket érdemes választani.

Kicsit utána olvasgattam a dolgoknak és láttam sokan a futárszolgálatot válasszák, szóval én is ez mellett döntöttem. Egy videókártyát szeretnék feladni, csak hogy nagyjából a méret is stimmeljen.

Kérdésem az lenne, milyen lépéseket kell követnem ahhoz, hogy a kiszállítás probléma mentes legyen? Valamilyen számlafélét rakjak a termék mellé, hogy most ezt igenis tőlem vette meg az "x" személy?



2018. febr. 11. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Futárszolgálatok oldalán van GYIK szekció, tanulmányozd.

Nem adhatsz csak úgy "számlát". Amúgy esetedben nem is kell.

2018. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2018. febr. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!