Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Árusító Facebook oldalakat...

Árusító Facebook oldalakat nem büntetnek?

Figyelt kérdés

Sok olyan facebook oldal van ahol ruhákat,cipőket stb. árulnak. Az ilyen oldalak adóznak? Vagy nem büntetik meg őket?


Nem csak arra gondolok akik a használt dolgaikat adják el hanem akik egy bizonyos "webáruházat" működtetnek a facebookon teljesen új árucikkekkel.


2018. febr. 12. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"hanem akik egy bizonyos "webáruházat" működtetnek"


Két eset lehetséges:

- vagy vállalkozók és adnak számlát, de ezt csak akkor tudod meg, ha Te is vásárolsz.

- vagy csak "feketén árulnak, illegálisan, adózatlanul. Ebben az esetben vagy megússzák vagy belefutnak egy NAV-os próbavásárlóba, és akkor lebuknak. De ha lebuknak és megbüntetik őket jó pár ezer ft-ra, azt Te már nem fogod látni, tudni (magyarul, csak az látszik, hogy árul valaki, de ha lebukik, az nem látszik.


Nekem pl. van vállalkozóim és gondolkodtam, hogy árulok én is ott , de nincs elég időm, sajnos-Hála Istennek :-)

2018. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!