Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen az aukciómmal baj...

Ebayen az aukciómmal baj történt, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Bideltem egy túra késre, emlékeim szerint 10 eurora álitottam a maxot, nem igy lett, ma neztem, hogy nyertem de azert mert a bidem 220 euron állt, valószínüleg elgépeltem, de nem tudok ennyit kifizetni, mit kell ilyenkor tegyek?

2018. febr. 20. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak és töröltesd a licitet.
2018. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es, azt hiszem, kicsit kapkodva válaszoltál :-)

Azt írja a kérdező, hogy "ma neztem, hogy nyertem".

Megnyert aukciónál már nem lehet licitet töröltetni.


Szóval az 1-es válaszoló tanácsának első fele jó, írj az eladónak, próbáld meg megbeszélni vele - max, ha nagyon nem hajlandó kompromisszumot kötni, akkor 2 eset lehetséges:

1.- megveszed annyiért (jó, tudom, sok pénz)

2.- bevállalod, hogy megszór egy negatív értékeléssel.

2018. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, akkor marad a negativ értékelés, ha akarnám sem tudnám kifizezni most.
2018. febr. 20. 11:17
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudsz angolul és a számokat sem ismered, nem kellene az ebay eladók életét keserítened, egyszerűbb módon is lehet szórakozni online játékprogramokkal.
2018. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudok angolul, sokszor rendeltem ebayről, most fordult először ilyen elő....
2018. febr. 20. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de amiatt voltam ilyen arrogáns, mert már maga a kérdés feltevése is olyan, hogy hárítod a személyes felelősségedet. Holott te baxtad el.

De nem az van leírva, hogy én elkúrtam, hanem az, hogy "az aukciómmal baj történt". Mintha úgy magától, véletlenül, más hibájából történt volna meg a dolog...

2018. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom 6-oshoz: nagyon rossz a kérdés megfogalmazása - számomra meg úgy "jött le", mintha Te lennél az eladó és valami probléma lenne az indított aukcióval.


Mivel Te vevő vagy, ezért ez nem a "Te aukciód", hanem csak licitáltál egy aukción. Nagyon nem mindegy...

Ráadásul 1 nullával még csak-csak el lehet ütni, de ahhoz, hogy 220 legyen a vége, nem 10 és nem 100, hanem valószínűleg 1.000 eurót írtál be.

2018. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Írj neki, ha nem akarja törölni egyszerűen ne fizesd ki, kapsz egy negatív kommentet valószínűleg.


Arra vigyázz hogyha azt kétszer megcsinálod fél évig nem licitálhatsz.

2018. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Arra vigyázz hogyha azt kétszer megcsinálod fél évig nem licitálhatsz."


Aztaaa, ez komoly? Ebay ilyen szigorú?

2018. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már megoldódott, elnézést kértem az eladótól és kértem, hogy törölje, később jött a válasz is, kitörölte így megfelelően megoldódott.

A kérdés megfogalmazással nem volt baj, úgy kezdtem, hogy én "bideltem" nem pedig nekem mások bideltek. Igen én hibáztam, de nem írtam a kérdésbe mert ez egyértelmű, magától nem romlik el, nem tudom melyik része jött le neked úgy, hogy másra tereltem a hibát. Még bele is írtam, hogy "valószínűleg én gépeltem el".

2018. febr. 24. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!