Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozhatok 17 évesen? Ha...

Magic666 kérdése:

Dolgozhatok 17 évesen? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Nem járok iskolába (meg van az okom rá).Kecskeméten és környékén keresek munkát,de nem találok semmit.Valaki tudna konkrét helyet mondani,ahova lehetséges,hogy felvesznek?:)

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. febr. 22. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy 18 év alatt nem szívesen alkalmaznak a munkavállalók, mert 16 és 18 év között még fiatalkorú vagy, azokra pedig szigorűbb munkaügyi szabályok vonatkoznak, a munkáltatónak macerás betartani: gyakrabban kell szünetet adni, nem dolgozhatsz éjszaka, stb.
2018. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok.Hát,akkor kb semmi esélyem nincs :D
2018. febr. 22. 18:09
 3/6 anonim válasza:
Meló Diák Klapka u.6.
2018. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek válasza:
Diákszövetkezeten keresztül tudsz dolgozni, de nem tudom mennyire fogsz olyan munkát találni, ahol alkalmaznak is. Nekem 16 évesen a wwf-nél volt pár napig munkám, aztán mivel nem ment nekem, felmondtam. De kb ennyi választási lehetőséged van, mert pénzzel, alkohollal, stb. még nem dolgozhatsz, míg be nem töltöd a 18. életéved
2018. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem járok iskolába, ezért nem lehet diák munka.

Akár kocsmába is mehetnék,csak nem adhatnak nekem alkoholt.Utána néztem a jogszabályoknak

2018. febr. 23. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, még az jutott eszembe, hogy ha fiú vagy, akkor próbáld meg, építkezéseken talán alkalmaznak - már ha hajlandó vagy olyant dolgozni.
2018. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!