Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan online tőzsderen...

Létezik olyan online tőzsderendszer, amibe valóban 0 tőkével be lehet szállni?

Figyelt kérdés
A net tele van oldalakkal, amik 30$ kereskedelmi bónuszt adnak. Én ezt úgy vizionálom, hogy kapsz egy keret amiből kereskedhetsz, és ha nyereséges vagy, és lesz 60 $-od, akkor 30$-az kivehetsz. Rossz a logikám? Egyszerű okból kérdezek itt, és nem ezeken nézek szét; nem vagyok kíváncsi a propagandista, felhasználó csalogató mézesmadzagra, csak a kérdésre szeretnék választ kapni. Valóban van oldal, ami így működik? Ha van, várom az ötleteket.

2018. márc. 1. 21:05
 1/5 A jó édes ***** válasza:

Olyan, amire te gondolsz nem létezik.

Olyan, ami befektetési hitelen alapul viszont van.

2018. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lenne,te miről beszélsz. A bónusz arról szól, hogy ha befizetsz x összeget, akkor kapsz x összeg bónuszt. Ingyen pénzt sehol nem adnak. Ennyi ésszel te ne akarj kereskedni még papirzsepkendővel se inkább.
2018. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezik, bár sok jót nem hallani a cégről. Ráadásul 30 dollárral kereskedni értelmetlen.


Tehát vagy normális összeggel szállsz be, vagy semmivel.

2018. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mi lenne az elgondolásod. Ül 100 ember egy üres kalap mellett és csak ki akar venni belőle ?

Valakinek bele is kell dobni valamit a kalapba hogy a másik ki tudja venni. Csakhogy mindenki többet akar kivenni mint amennyit belerakott. Innentől kezdve valaki bukni fog az üzleten.

2018. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az első és negyedik hozzászólót miért húzták le, nekik van igazuk. "0 tőkével beszállni" akkor nincs is tőkéd ember :DDDD
2018. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!