Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható és fizetőképes...

Nikolett88 kérdése:

Megbízható és fizetőképes online munkát keresek, olyat ami nem kamu, és valóban tudnék vele pénzt keresni. Valaki ismer ilyet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Túl sokat. Szűkítsd egy kicsit a kört, hogy pont mit szeretnél. Már ha nem fake a kérdés.
2012. ápr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

php programozás, honlap karbantartás, stb. Egyéb tervezőprogramok felsőfokú ismerete (autocad)


Ha ezeket tudod kapkodnak utánad és dolgozhatsz az otthonodból.

2012. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap meséltek részletesen egy jó dologról, de még személyesen utána kell járnom, adj egy email címet, és elmondom majd a tapasztalataimat.
2012. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ilyen programozási meg hasonló dolgokat nem ismerek, ezért az ilyen nálam most nem jöhet szóba.
2012. ápr. 18. 09:00
 5/15 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak pedig annyit írnék, hogy nekem olyan internetes meló kellene amihez nem kell különösebb végzettség valamint ha lehet akkor semmilyen nyelvtudás sem mert abban sem vagyok valami képzett
2012. ápr. 18. 09:03
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 09:03

OK. Akkor összefoglalom, hogy mit vettem le a kérdésedből.


-Munkát keresel, hogy pénzt keress vele.

Elég logikus cél...


-Fontos neked, hogy online legyen.

Nem írtad, miért. Két értelmes indokot tudok mellette, de ha más az oka, akkor írd meg! Az egyik lehetséges indok, hogy az Internet kifejezetten modern eszköznek számít, és ha egy vállalkozás használja az Internetet, akkor inkább van benne jövő, mintha nem használná. a másik lehetséges oka, hogy online szeretnéd, mert így otthonról végezheted a munka nagy részét, ami ideális esetben kevesebb és kötetlenebb időt jelent, mintha be kéne járnod egy munkahelyre.


-Nincs neked, nem írtál, semmi olyan képességet, amihez különösebben értenél.


Jól értelmezem a helyzetet?


Ha nincs igazán elképzelésed arról, hogy mit csinálnál, legalább arról van-e, hogy mennyi pénzt szeretnél vele keresni?

2012. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan munkára lenne szükségem amiből havonta tudnék pár ezer forintot keresni úgymond jövedelem kiegészítés képpen.
2012. ápr. 19. 09:17
 8/15 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyan online munkát találtam amihez magasabb nyelvtudás illetve valamilyen képesítés illetve tapasztalat is kell. Pl. tolmács. Valamint olyat is rengeteget találtam, amivel 2-300 ezreket keresnék havonta 1-2 óra napi munkával valamint azt ígéri hogy milliomos leszek általa. Na az ilyen ígéretek és az ilyen munkák tűnnek számomra kamunak. Ezért írtam hogy olyat szeretnék ami valódi és nem csak átverés. De már kezdem azt hinni, hogy ilyen nem is létezik valójában.
2012. ápr. 19. 09:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Elkérhetném a nyelvtudásos linkeket? Beszélek több nyelven is, nekem hasznos lenne. Előre is köszönöm!
2012. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kb. 2 napja találtam egy olyan internetes melót ahol riportokat illetve leveleket kell másolni és egy megadott e-mail címre elküldeni. Először egy un. megrendelőlapot kellene kitöltenem a nevemmel, címemmel, valamint az e-mail címemmel és azt visszaküldeni.600Ft-ot kérnek regisztrációs díjként. Azt írja hogy naponta akár 5000Ft-ot is kereshetek.

Hát nem tudom hogy valós lehet-e ez a dolog és nem igazán tetszik hogy előre adjak pénzt egy ismeretlen munkához.

2012. ápr. 19. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!