Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ecigisek! Eliq.hu ról vélemény...

Ecigisek! Eliq.hu ról vélemény? Ti honnan rendelnétek ecigit?

Figyelt kérdés
Nincs semmi kapcsolat írva, hogy honnan küldik (ez azért fontos, hogy kell e vámot fizetni). Semmilyen véleményt nem találtam. A cuccok elég olcsóak más magyar nyelvű oldalon +5k minden. Egy smok alien kitet szeretnék venni de nem nagyon merek gearbest-ról mert ha fent akad a vámon akkor az szívás... Valakinek tanács? Ti honnan rendelnétek? Nem szoktam netről vásárolni max utánvétellel, úgyhogy eléggé parázok 30 ezreket előre utalgatni egy ismeretlen boltnak... Minden választ ami nem arogáns nagyon megköszönök ;)

2018. márc. 3. 20:47
 1/7 anonim válasza:
Nagyon lassú az oldal :( Nehéz keresni rajta :( Aliexpressről, fasttech-ről könnyedén megrendelhető kínai szetteket árul csak kb. dupla áron :( Aramax, dekang, liqua... stb. noname kínai liquidek.... ráadásul ugyanolyan áron, mint a "máskásabb" liquidek.....még az oldal elérhetőségét is azonnal törölném. Röviden drága, gagyi. Ettől függetlenül a bolt lehet megbízható.
2018. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ezeket kedvelem: liquidhall.com, eliquidonlineshop.com, eliquidtrafik.hu, esmoker.co (bár ez sem az olcsó kategóriába tartozik).
2018. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lajos Bernath válasza:
Én nagyon szívesen rendelnék tőlük, ha találnék telefonszámot :/
2018. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lajos, itt a számuk, sok sikert viszont a telefon ki lesz kapcsolva. Vagy nem használják, vagy nem tudom. Mindegy, itt a szám: +3630/420-2765
2018. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lajos Bernath válasza:
Deal. Akkor nem vásárolok onnan.
2018. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom régiek már a válaszok ezért leírom az én véleményem. Február 8-án rendeltem és Február 11-én már itt volt a postával a csomag. Az egyetlen negatívum hogy fizetésnél manuálisan kellett átutalnom internet bankkal az összeget, nem volt bankkártyás fizetés.
2021. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 justice válasza:
21%
Emberek, Ti tudjátok, hogy ezeket a lötyiket az eliquidonlineshop.com -nál a jól rejtőzködő tulajdonos és bandája kutyulgatja különféle frászkarika forrásokból származó alapanyagokból? Senkit nem zavar, hogy a tüdejét teszi kockára és olyan alapanyagokat is beszippant, amit ezek a jóemberek ott kutyulgatnak egy szlovák konyhában a határ mentén? Senkit nem zavar, hogy se pontos cégnév, se pontos termék összetétel, de még egy felelősségvállalás sincsen a termékekhez? Az egész egy döbbenet: téged sem érdekel az egészséged?
2021. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!