Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egy átverés...

Szerintetek ez egy átverés volt az eBay-en?

Figyelt kérdés

Most március 3.án rendeltem az eBay-en egy kabátot mert eléggé megtetszett viszont szerintem ez biztos átverés volt és még annak ellenére is megrendeltem mert egy téli kabát volt aminek ilyen szőrmés volt a kapucia férfi kabát ami kb szerintem olyan 10e Ft lehet kb ott viszont kb olyan 1000 Ft volt és még arra 700 Ft szállítás úgy voltam vele hátha megjön hátha nem és tudom nem nagy pénz de kíváncsi lennénk arra ha legközelebb esetleg ilyenben keverednek az eBay-en akkor mit kell csinálni ha esetleg nagyobb értékű terméket rendelek amúgy meg ez volt az első rednelesem ott!


A lényeg az hogy 3.án megrendeltem és 4.én kaptam egy e-mail-t, hogy elvileg fel lett adva ma viszont amikor megnéztem rendelésemet az eladó valamiért törölte magát és volt ott egy olyan, hogy az eBay sajnos eltávolította ezt az eladót mert valaminek nem felelt meg stb. És ott volt egy link amire rámentem és bepipáltam azt, hogy nem kaptam meg és oda írtam, azt, hogy szeretném vissza kapni a pénzemet persze angolul és ez ugye az eladónak lett elküldve de mivel már nem regisztrált ezért tuti nem fog válaszolni az eBay azt írta, hogy várjunk az eladó válaszára március 10.- ha ha addig nem válaszol akkor jelezzem feléjük, most akkor vegyült is mi van lehet túl korán jeleztem mert a csomagban március 22.-e után kell kb ide érnie lehet korai volt de szerintetek van még arra esély hogy esetleg mégis magkapjam mert elvielg fel lett adva azt írja viszont akkor nem értem miért törölte magát!


És ha esetleg nem kapom meg vagy március 10.-ig nem válaszol ami valószínű akkor után kinek jelezzem vagy mit jelezzek, hogy vissza kaptam a pénzemet az eBay felé kell jelezni gondolom csak azt nem tudom hol, és hogy mit?


Bocsi, hogy ilyen sokat irtam de jó lenne ha valaki esetleg leirná pontosan, hogy jól csináltam-e vagy hogy mit kell ilyenkor csinálni és ez szerintetek is átverés volt mert csak ez volt az első rendelések és már egyből így járok egyébként paypal al lett fizetni!



2018. márc. 6. 19:48
1 2
 11/15 anonim válasza:

Azt, hogy fel lett adva, csak az eladó pipálja be.


Következménye meg azért nem lesz, mert senki nem jelenti fel 1000 Ft-ért.


A pozitív visszajelzést pedig megírja egy másik profiljáról.


Ennyi a történet.

2018. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Csak hogy értsd:


Amikor vásárolsz, a pénz nem kerül egyből az eladóhoz. Kb 40 nap után kapja meg. Ha addig nem reklamálsz. Addig zárolva van.

2018. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen most már így minden világos köszönöm szépen mindenkinek a kielégítő válaszokat
2018. márc. 7. 02:09
 14/15 anonim válasza:

Én addig nem indítottam volna disputeot, míg nem járt le a szállítási idő. Volt már olyan, hogy a szállítási idő után 3 nappal kaptam meg.

Az meg már a magyar csoda posta hibája.

2018. márc. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
12. válaszoló az baromság hogy 40 nap után kapja meg a pénzt mert én rendszeresen adok el dolgokat ebay en és mindig Rögtön de tényleg rögtön megkaptam a pénzt és azt már tudnám is költeni utalni stb.
2018. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!