Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonról rendeltem 80 dollár,...

Amazonról rendeltem 80 dollár, elakadt a vámon, ha nem jelzek vissza visszaküldik és visszakapom a pénzt?

Figyelt kérdés
AMazonról rendeltem egy pulcsit 80 dollárra jött ki szállítással együtt, viszont nem tudtam róla hogy ez elakad a vámon és fizetnem kell rá. Ha nem jelzek vissza és visszaküldik az árut akkor visszakapom a pénzem a szállítási költséggel együtt ?

2018. márc. 10. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolod nem verik rád a szállítást?
2018. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor elkobozza a vám és te meg bukod a pénzed.
2018. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vamkezeles a te felelosseged es kotelesseged, nem az Amazone. Ha nem gondoskodsz rola vagy utolag megbantad (mert nem gondolkoztal elore, vagy csak mert siman 'okosba' akartad megoldani), az arut visszakuldetheted sajat koltsegedre oda, ahonnan jott, majd varhatsz hogy az eredeti szallitasi koltseggel csokkentett osszeget visszakuldjek neked. Mar amennyiben megkapjak az arut, ugye...
2018. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!