Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állami/önkormányzati szociális...

Állami/önkormányzati szociális támogatás? Mire lehetek jogosult és hol kellene jelentkeznem az igényléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A következő szituáció áll fenn az életkörülményeimben: a lakás ahol élek édesanyám tulajdona (szüleim elváltak), de ő elköltözött, én pedig jelenleg egyetemre járok. Az óraszámok miatt nem vagy csak minimálisan oldható meg a diákmunka. Így pedig eléggé nehézkes a megélhetés.

2018. márc. 16. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Tehát egészséges felnőtt vagy, él apád, anyád és nem kell albérletre sem költened, és azt várnád el, hogy segélyezzenek? Hm... Szerintem ezt családon belül kéne mogoldanotok, nem az adófizetők pénzéből.
2018. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Te még remek helyzetben is vagy, hiszen nem albérletben élsz. Egyetem esti-levelezős , és máris kereshetsz munkát, amiből megélsz.
2018. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még az sem kap, aki valóban rászorult.
2018. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nincs és ne is álmodj róla. ha nem tudsz megélni "a munkás oldja meg" húzz az utcára és halj éhen senkinek nem kellessz.


a kádár renszerben volt szociális támogatás és garantált munkahely

2018. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!