Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Intrum Justitiánál muszáj...

Intrum Justitiánál muszáj válasznyomtatványt visszaküldeni nekik postán?

Figyelt kérdés

Ma kaptam SMS értesítőt, hogy tartozásom van. Felhívtam, tisztázódott. Egy elfelejtett Vaterás párszáz forintos tartozás dagadt 5000 forintra. Sajnos egy általam szinte nem használt emailcímmel van regizve az a Vatera fiók, nem vettem észre az üzeneteiket. Az email alapján átutaltam a számlára az 5k-t, meg még vaterán is a 600-at a biztonság kedvéért, bár a kiscsaj azt mondta, hogy nem kell...


Viszont van az alján az emailnek egy válasznyomtatvány is, csak az nem tiszta, hogy ezt kötelező-e visszaküldeni nekik.

Személyes adatokat kell kitölteni, esetlegesen javítani, és két nyilatkozatot lehet tenni. Egyikben elismerni a tartozást, és megjelölni a befizetés módját, a befizetési dokumentumokat csatolva, a másikban szintén elismerni (tehát nem is lehet megtagadni, lol) de a visszafizetési képtelenségre hivatkozva részletfizetést kérni.


Az a kérdésem, hogy ezt most muszáj? A kiscsaj semmi utalást nem tett rá. Azt mondta, a banki utalásnál adjam meg a nevem, meg az ügyiratszámot, ezt így meg is tettem. Ez alapján nem tudják beazonosítani és kihúzni?


Eleget sem tudnék tenni szerintem ennek a sz*rnak. Külföldön vagyok 1 hónapig, netem alig van, kinyomtatni és elpostázni még csak-csak, de a befizetést igazoló dokumentum másolatát nem igazán tudom, hogy juttatnám el. Itt nincs K&H bank...



2018. márc. 27. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!