Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Lehet valahol...

Mit tudok tenni? Lehet valahol panaszt tenni?

Figyelt kérdés

kb. 1 hónapja igényeltem erkölcsi bizonyítványt a postán. Elsőbbségivel adtam fel. Kérdeztem, hogy mennyi idő alatt kapom kézhez és azt mondták, hogy 8-10 napon belül kézhez kapom. A probléma az, hogy még mindig nem jött meg és már sürgősen kéne. A postán nem tudnak semmit sem mondani.

2 hete online is megigényeltem, de még az sem jött meg.

Postán visszakaphatom az elsőbbségi feladás miatt a pénzem? Tehetek panaszt? Ha nem jön meg és emiatt veszítem el a nehezen megkapott állást, kérhetek kártérítést valahonnan?



2018. ápr. 5. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

"Elsőbbségivel adtam fel."


Amennyiben sima elsőbbségivel adtad fel, úgy nem tudsz semmit tenni, mert csak az ajánlott levélen van nyomkövetés.

Ha ajánlottan, elsőbbségivel adtad fel, akkor az ajánlott szelvényen van egy ragszám: az alapján lehet kerestetni, kártérítést kérni.


Legközelebb, ha fontos levelet adsz fel, minimum ajánlottan, de akár tértivevényesen is kérd.


Azt nem értem, online hogyhogy nem kaptad még meg, mert egy héten belül megjön. Van Úgyfélkapu regisztrációd, azon keresztül adtad le az igénylést?

2018. ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod mit nem értek, miért egyből a postát akarod feljelenteni, perelni, kártérítést kérni ?! Miért nem veszed fel a kapcsolatot a belügyminisztériummal, azzal az osztállyal ahova a leveled befutott ?!
2018. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha nem jön meg és emiatt veszítem el a nehezen megkapott állást, kérhetek kártérítést valahonnan?"


Ha elveszíted, akkor nem e miatt fogod elveszíteni. A megérkezésig elfogadják a feladás másolatát is, aztán jön amikor jön.

2018. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!