Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal - Online fizetés...

Paypal - Online fizetés problémák?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén, nem értek hozzá.

Március elején csináltattam K&H Maestro kártyát, és a mai nap próbálkoztam regisztrálni paypalra vele. Minden megvan, már csak a kártyát kellene hozzáadnom, de a kitöltés végén kiírja hogy: Ez a kártya nem támogatott. Használjon másik kártyát. Mi az hogy nem támogatott? Amikor készítettem a kártyát, a banki alkalmazott azt mondta, hogy az első készpénzfelvétel után lehet használni az érintéses és internetes fizetési funkciót. Oké paypallal nem ment, megpróbáltam közvetlen kártyával fizetni, igaz így van plusz kezelési költség is, de azt a pár száz forintot bevállalva töltöttem ki a kártyáim adatait. A tranzakció elutasítva. Valaki segítsen, egyáltalán nem tudom mi lehet a baj.



2018. ápr. 9. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1: "megpróbáltam közvetlen kártyával fizetni, igaz így van plusz kezelési költség is": Nincs, a kártyás fizetés mindig ingyenes. Az átváltási árfolyam lehet más, de a Paypalon roszabb, mintha a kártyádat közvetlenül devizában terhelik.

2: Maestrot nagyon kevés internetes oldalon fogadnak el, a PayPal sugója szerint például ők nem.

[link]

"You can use Visa, MasterCard, and American Express cards to make PayPal payments."

2018. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A plusz költséget az oldal ad hozzá, 10$-os vásárlásnál azt hiszem 60-70centet. Paypal kártyahozzáadásnál pedig fel van tüntetve a Maestro. :/
2018. ápr. 10. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!