Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a munka magánszemé...

Hogy zajlik a munka magánszemélyként megbízási szerződéssel?

Figyelt kérdés
Én lennék a magánszemély és szombatonként a rendes munkaviszonyom mellett napközis gyerekekre vigyáznék. A napközit egy Kft üzemelteti, az bízna meg engem. Végzettségem van hozzá, azt mondták a járulékokat fizetik. De mi is ennek pontosan a menete? Vagy kitől, mely hatóságtól érdemes ezt megkérdezni? Ilyen viszonyban még nem dolgoztam a neten meg nem minden egyértelmű.
2018. ápr. 10. 07:44
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

A cég méltóztasson elfáradni a jogászához, aki megírja majd a megbízásos munkaszerződés tervezetét. Nagyon nem mindegy mi és hogy szerepel benne, mert tutira kell menni, hogy nem burkolt munkaviszony.

Nem meglepő, hogy te nem érted és nem tudod, mert viszonylag speciális, nem is neked kell elintézni.

2018. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!