Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet egy jól...

Mennyibe kerülhet egy jól menő szórakozóhely?

Figyelt kérdés

Minden héten rendeznek bulit, többet is. Általában telt ház van (kb 300 fő). Egy disco-ról van szó.


Mennyibe kerülhet ez? (Persze nem eladó, a tulajnak is butaság lenne eladnia, mert biztos sokat keres belőle.)


Tegyük fel, hogy eladóvá válik valamilyen okból kifolyólag, mennyit érne egy ilyen hely? Egy nagyvárosról van szó, a fiatalok körében nagyon népszerű ez a szórakozóhely, a városközpontban.


Nyilván értem, ha néhány válaszoló azt írná, hogy relatív, mert kinek mennyit ér... de mennyi lenne a reális összeg érte?


A felszerelés egészen modern, mindig tiszta, a személyzet kb 20 fő (kidobókkal együtt (Ha ez számít valamit :D)).


Persze még egyszer kihangsúlyozom, ezek mind csak feltételezések, nem eladó, megvenni sem szándékozom (mintha lenne miből... :D)


Köszi a válaszokat!



2018. ápr. 10. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, hogy eladóvá válik valamilyen okból kifolyólag, mennyit érne egy ilyen hely? "


Ha valami galádságon gondolkozol, akkor remélem száraz vitorlaárbóccal csinálnak ...... -be


Amúgy ez millió dolog függfénye, ennyiből nem lehet megítélni, szr a kérdés is, buta is vagy ehhez ha így kérdezed, stb

2018. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaaj, miért kell egyből rosszra gondolni? Nem gondoltam semmi rosszra. Tanuló vagyok, és felmerült az iskolában, hogy mit változtatnánk meg ha mi üzemeltetnénk, stb...


Aztán poénkodtunk, hogy kimegyünk Svájcba orvosnak (jelzem, ez is vicc volt), és pár év alatt meg is tudnánk venni. Ezt persze mind csak hülyeségből...


Viszont komolyan érdekel, hogy mennyit érhet... Annak utánajártam, hogy a megépítése (felszereléssel együtt) kb. 50-60 milla lehetett, a kérdésem csupán annyi, hogy ezen az áron mennyit dob az, hogy már egy ismert, sokak által (általam is) kedvelt helyről van szó.

2018. ápr. 10. 19:36
 3/6 HSz76 ***** válasza:

50-60 M-ból kb egy családi házat húzol fel nagyvárosban...

Saccra 150-300 M az értéke.

2018. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszonyításképpen egy 350 fős szórakoztatóközpont budapesten, azon belül kispesten( ami 500 fő-ig bővíthető), 3 szintes, 5 kiszolgálópulttal, magas színvonalú fény és hangtechnikával 272 millió ft. Ennél szerintem kevesebbet érhet, de ezt így nem lehet megállapítani, max saccolni.
2018. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá akkor rengetegbe.

Ha értesz hozzá akkor fel tudod mérni a helyi adottságoktól a felszerelésig mindent és a reális árat fizeted érte

2018. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az ágazatban Mo-on, ha nincs komoly goodwill/brandértéke a helynek, akkor ebitdax6-7 kb az érték. Nagyon kb...
2018. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!