Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tényleg valójában ilyen...

Tényleg valójában ilyen veszélyes lenne egy jól menő szórakozóhelyet üzemeltetni?

Figyelt kérdés
Örököltem egy jelentős összeget, nem szeretném elverni, hanem beforgatni valami jól hozó vállalkozásba, amiből sokáig jól meglehetne élni. Körülnéz az ember , hogy mi az ami jól hoz, és megy manapság, és arra jutottam, hogy szórakozóhelyet fogok üzemeltetni . Viszont a jó bevétel melett lehet hallani sok negatívumot is az ügyben . Tényleg ilyen veszélyes lenne a különféle bandaszervezetek és az alvilág miatt ? Elég sok nagyobb hely van Pesten. Nem hiszem, hogy az összes ilyen gondokkal küzdene, vagy mind le lenne kötelezve . Kérem akinek van értékes információja ossza meg velem, köszönöm !

2018. febr. 4. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Régen a Pintér éra előtt Vizó volt a király az éjszakában, most más.

Egy volt barátom, Night Clubot csinált törökök védték, kénytelen volt védelmet venni. 6 hónap múlva a török összerúgták a port valakivel, a hely miatt, aztán a vége az lett, hogy lehúzták a helyet a törökök a barátomtól. Ő meg pár évig bujkált.

Szórakozó helyben nem szabad fektetni. De a te pénzed.

2018. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Természetesen tisztában vagyok a Vizoviczki üggyel. Most ki a ura az éjszakának, illetve igaz lehet , hogy több menő aranybánya hely egy személy tulajdona ?

Sajnálom a barátodat, én nem szertnék erre a sorsa jutni , viszont nem tudom elképzelni , hogy a Pesten működő éjszakai helyek 90%-a le lenne valakiknek kötelezve, vagy hogy csak így működhetnének a dolgok .

2018. febr. 4. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ugye úgy ment régen, hogy a rendőrök is benne voltak, gondolom most sincs másképp.

Ha nem fizetsz, akkor okoznak egy kisebb kárt, aztán nagyobbat.

Sajnos ez nem hit kérdése, ez a valóság. Ahol éjszakai élet van, ott van drog és prostik, illetve a mögöttük álló körök.

A te a pénzed, a te életed. Én 6 évet dolgoztam az éjszakában, láttam pár dolgot, nem igazán tudsz elbújni előlük.

De mondok egy egyszerű példát, nézd meg a helyet, ahova nyitni akarsz, és a mellette lévő éjszakai helyek tulajdonosaitól kérdezd meg mi a helyzet. Ők elmondják neked az igazat.

2018. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nyitni szeretnék, mivel az halálra van ítélve, hanem egy meglévőt átvenni vagy betársulni. Csak nagyon nehéz elhinni , hogy a pesti helyek 100%-a így üzemel, és csak így van bevétel ,és , hogy nem tesznek ez ellen semmit még a rendőrök sem.
2018. febr. 4. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy nem a legjobb befektetés... picit kisfiús ilyenen agyalni, főleg ha fingod nincs az egészről... már az elején a maffia bandáktól patázol, pedig az a legutolsó buktatója az egésznek... ameddig nem zermelsz versenyképes profitot, a kutyát nem érdekli a szórakozóhelyed...

Én inkább társulnék be kkvkhez csendestársként. Vagy vennék lakásokat és csinálnék belőlük búvóhelyet... nekem van kettő vácon és érden 1-1, az első évben neten, újságban több helyen hírdettem, mára olyan vevőköre van, hogy pont elrejteni kell, hogy ne tudja boldog boldogtalan, kik és miért járnak oda.

2018. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!