Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai világban ez...

Szerintetek a mai világban ez jó befektetésnek számítana?

Figyelt kérdés
Sokszor szoktam álmodozni, hogy mit csinálnék ha nyernék a lottón 500 milliót. Rengeteget beszélgetek erről a barátaimmal és én elég érdekes verziót mondtam amiért a barátaim totális hülyének néznek. Én azt mondtam, hogy nyugati országokban vagy amerikában vásárolnék 2-3 ingatlant (ami kijönne belőle) és kiadnám albérletnek mert ott ugyis már a jobb és nagyobb albérletek 600000Ft-nál kezdődnek. Mindenkinek mondta, hogy hülye vagyok , hogy miért nem vállalatba fektetekbe. Őszintén lehet itt is sokan hülyének fognak nézni de szerintem nem éri meg kockáztatni, mert hamar el lehet bukni nagy összeget. Bár ez csak álom marad amíg élek.Sajnos elég szánalmas ember vagyok mert egyedül élek 30 évesen és egy Balatoni nyaralásta sincs pénzem tehát kizárt dolog, hogy még a kis töredéke is meglegyen nekem ennek az összegnek. Csak annyira érdekel a jó befektetők , és a sikeres emberek gondolkodása.
2018. ápr. 12. 14:43
 1/7 A kérdező kommentje:
*mindenki mondta, *fektetek be
2018. ápr. 12. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
És miért nem Budapesten adnál ki lakásokat?
2018. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ha kulfoldon adnam ki akkor jobban gyarapodnek
2018. ápr. 12. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz befektetés, de én lehet nem egy helyre tolnám. A sikeres emberek is több lábon állnak, nem csak egy helyről folyik a pénzük.
2018. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet ... Nem tudom te hány éves vagy de biztos jobb üzleti tudásod van.
2018. ápr. 12. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mert ha kulfoldon adnam ki akkor jobban gyarapodnek"


Nem jársz jobban ha 3x annyiért adod ki de közben az ingatlan 10x annyiba kerül. Budapesten 10 ingatlant tudnál belőle venni és kiadni.


EU-n belül itt éri meg legjobban a lakáskiadás.

2018. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha lakaskiadassal akarsz foglalkozni akkor amennyi osszeget betennel a bankba azt ingatlanba fektesd,a penzed megmarad plusz termel is! Es nem a bankba all a penzed nevetseges par % kamatara evente!
2018. ápr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!