Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vaterafutár Foxpost újabban...

A Vaterafutár Foxpost újabban csomagautomatából házhoz is szállít. Saját futárszolgálata van, vagy külsős futárszolgálat szokta kiszállítani ezeket a csomagokat?

Figyelt kérdés

Budapesti csomagautomatán lenne feladva, és vidéki címre lenne szállítva.


[link]


2018. ápr. 12. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Külsős futár, nem a Vatera üzemelteti.


"4 megbízható szállító partner

FOXPOST, MPL, DPD, HDT"

2018. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tudok róla, és a kérdés a Vaterafutár egyik szolgáltatására a Foxpost-ra vonatkozott.
2018. ápr. 13. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra válaszoltam, ennél jobban már nem tudom leírni: 4 szállító PARTNER . PARTNER, azaz nem saját. Külsős.
2018. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értékelem a segítő szándékodat, de az a helyzet, hogy sajnos félreértetted a kérdésemet. A Foxpost futárjára voltam kíváncsi, ezzel szemben a Foxpost-tól teljesen független szállítócégeket említettél, pl. MPL, DPD...


Rákérdeztem A Foxpost-nál, és azt a tájékoztatást kaptam, hogy a Foxpost G4S futárral szállítja házhoz a csomagokat, így végül választ kaptam a kérdésre.

2018. ápr. 13. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Istenem, mit értettem félre? Elolvastad egyáltalán, amit írtam?


A kérdésed:

"...Saját futárszolgálata van, vagy külsős futárszolgálat szokta kiszállítani..."?


Első hozzászólás első 2 szava:

"külsős futár " - ez a válasz... Na, mindegy...

2018. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!