Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélkülit visszakérik ....

Tiranikusz92 kérdése:

Munkanélkülit visszakérik . Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Olyan gondom van hogy 2016 szeptemberében be regisztráltam a munkanélkülibe és azt mondták hogy nem kapok munkanélkülit így maradok álláskeresőn. És 2016-10.27-én találtam Dunántúlon munkát és sajnos olyan körülmények között kellet lakni mint a cigány telepen és így megszűnt a munkaviszonyom 2016.11.03-án és utána nem mentem be a munkanélküliben mert úgyse jár semmi és ezt nem jeleztem . 2016 .december 30-án kaptam 1 hívást hogy jár a munkanélküli menyek be és írjam alá a papírt ,és ezt januárba megkaptam . És találtam munkát januárban miután lejárt a munkaviszonyom 2018.02.28-án visszamentem a munkanélkülibe rá 1 hónapra . Bementem lássák hogy valami nem oké beadtam a papírt amit 2016-10.27- 2016-11.03 -tól nincs benne a rendszerükbe és nem is kaphattam volna arra munkanélkülit . És így alá kellet írnom 1 papírt hogy visszafizetem arra az időszakra . Én nem akartam aláírni és addig addig mondták hogy muszáj alá írnom hogy aláírtam . Ma megjött a posta hogy 19152 ft kell visszafizetnem és sajnos nem tudom kifizetni mivel nem kapok semmiféle segélyt és jelenleg is munkát keresek csak sajnos nem találok de remélhetőleg sikerül valahol elhelyezkednem nemsokára.Csak 15 napom van befizetni Mit tudnék ez ellen tenni van valami megoldás ?

2018. ápr. 13. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérj részletfizetést.

Kb minden területen már munkaerőhiány van az országba, ha dolgozni akarsz találsz munkát.

2018. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!