Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek 25 ezer...

Honnan szerezzek 25 ezer forintot? Többi lent

Figyelt kérdés

Anyukámnak egy baleset miatt nem tud dolgozni,én próbálok munkát találni de jövő hét szerdára kellene az összeg...

Nagyszülők sajnos nincsenek akik esetleg tudnának segíteni,barátok nincsenek,eladni nem tudok mit (max magamat de az nem opció),hitelt felvenni nem tudok mert nincs munkaviszony ugye...Igazából megélhetésre kellene amíg nem találok normális munkát ami rendszeres,bejelentett és nem alkalmi munka(bébiszitterkedés pár napig vagy kutyasétáltatás)


2018. ápr. 13. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be az önkormiba és kérj valami segélyt magatoknak.
2018. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá de a lakcímmel probléma van így sajnos szóba sem állnak az emberrel
2018. ápr. 13. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmész valamilyen építkezésre segédmunkásnak. Ha van a közelben építkezés, ott is tudsz érdeklõdni.

Vagy a b. verzió, hogy az alap dolgokat dobod piacra.

Pl.: Tv, magnó, telefon(heleyette 3e ft-os tescos), szóval bármit.

2018. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!