Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Jófogáson manapság mennyien...

A Jófogáson manapság mennyien vásárolnak, nézelődnek?

Figyelt kérdés
Kiraktam olcsón néhány rajongói tárgyat, és más egyebet, csakhogy nem tudom, mennyien szokták nézni. A Vaterára is kiraktam egy db Totorós plüssöt, de utána gondoltam, hogy a kutya se nézi manapság, vagyis csak nagyon kevesen, nekem pedig viszonylag gyorsan kéne a cuccaimból pénz.

2018. ápr. 15. 21:28
 1/5 anonim válasza:
Általában sokan nézelődnek és vesznek dolgokat
2018. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nézelődnek, kevesen vesznek!
2018. ápr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan kell a pénz, akkor nincs más megoldás, mint beírod a keresőbe az eladandó tárgyat, megnézed, mennyiért lehet megvenni a neten és annál lényegesen olcsóbban adod. A plüssről meg pl. rosszak a képek: nincs egy egész kép róla, hogy valójában hogy is néz ki.

Ráadásul egy plüss nem az a fajta termék, amire azonnal szüksége van az embereknek: ahhoz idő kell, hogy valakinek PONT ILYEN kelljen.


"nem tudom, mennyien szokták nézni. " - ez semmit nem jelent: van olyan könyvem, amit hónapok óta 3 hét alatt akár ezren is láttak - mégsem vette meg senki. Most végre elvitték - egy év után :D

2018. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdésre is válaszolva remélem a lehető legkevesebben! Próbáld ki a Fb hírdetési csoportokat 100× jobban jársz, az ótvar jofogast meg el kell felejteni
2018. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anc ***** válasza:
100%
Sokan nézelődnek a jófogáson, de mindenki full komolytalan. Én pont emiatt a Facebook csoportokat se szeretem, nem hiányzik, hogy naponta 20-an spameljék a messengeremet teljesen céltalanul. A vége úgyis mindig az, hogy "jajj, mégsem kell a termék, bocsi", vagy még ennyit se írnak, egyszerűen csak nem jönnek el a megbeszélt találkozóra. A kicsit is értelmes és megbízható emberek a vaterát választják.
2018. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!