Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A PayPal mennyire segítőkész...

Mufii kérdése:

A PayPal mennyire segítőkész a visszafizetésben?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem, hogy egy sms jött miszerint 21ezer Ft értékben vásároltam avast softwaret PayPallal. Ami nem igaz. A paypal fiokban ott van a tranzakció és az otpben is h megtörtént viszont nem én voltam. Nyitottam ezzel kapcsolatban egy ügyet h jogtalan vásárlás. Mit tehetnék még h vissza kapjam a pénzem?
2018. ápr. 21. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom valahol bepipáltad hogy egy ingyenes időszak után ha le nem mondod, akkor megveszed a terméket.
2018. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen utána jártam és így volt be volt pipálva h autómatikusan meghosszabbítsa. Hogyan lehetne törölni a megrendelést és visszakapnom a pénzt? Már írtam emailt meg indítottam el kérelmet. Tudok esetleg többet tenni?
2018. ápr. 21. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
A pénzedért softvert kaptál, nem?
2018. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha torlod a rendelest akk nem kapod vissza a penzt..
2018. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
inkabb irj annak akitol rendelted a cuccot hogy nrm te rendelted meg es vissza tudjak e utalni a kartyadra a penzt
2018. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a figyelmetlen kattingatások miatti vásárlások esetén a többi fél jóindulatán múlik, hogy mi történik.
2018. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írtam nekik és vissza kaptam a pénzem
2018. máj. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!