Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozni szeretnek, mit...

Dolgozni szeretnek, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Skociaba elek es 15 eves vagyok. Junius 22.en leszek 16 de mivel julius elejen megyek vissza Magyarorszagra 2 honapra szeretek keresni egy kis penzt, hogy ne kelljen a szuleimtol kerni.

Ezzel az a baj hogy 16 eves kortol lehet dolgozni, de en mar majustol szeretnem elkezdeni.

Mit csinaljak? Semmit nem tudok tenni? Fontos lenne.



2018. ápr. 22. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeretnek* :)
2018. ápr. 22. 13:48
 2/6 anonim ***** válasza:

"Semmit nem tudok tenni?"

Hát nagyjából igen.

Vagy keresel egy ismerőst aki feketén hajlandó neked valami munkát adni.

2018. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az első vagyok. Túlfogod élni, ha 16 évesen a szüleidtől kell pénzt kérjél, majd diákmunkázol jövőre.
2018. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Skociaba elek es 15 eves vagyok. Junius 22.en leszek 16 de mivel julius elejen megyek vissza Magyarorszagra 2 honapra szeretek keresni egy kis penzt, hogy ne kelljen a szuleimtol kerni.

Ezzel az a baj hogy 16 eves kortol lehet dolgozni, de en mar majustol szeretnem elkezdeni.

Mit csinaljak? "


Mit csinálj? Először is szedd össze a gondolataidat :-)

Azt írod, Skóciában élsz, és jún 22-én leszel 16, s júl. 1-én jönnél Magyarországra, szeretnél 2 hónapot dolgozni: azt gondoltam, rendben, július, aug-ban dolgoznál (bár 16 és 18 év között nehéz munkát találni, inkább 18 felett), de ekkor bevitted a KO-t azzal, hogy már májustól szeretnél dolgozni.

MI VAN???? Májusban nem vagy 16 éves és nem vagy Magyarországon, hanem Skóciában.

Arról nem beszélve, hogy májusban még suli van.

15 évesen - magyar törvények szerint CSAK NYÁRI SZÜNETBEN DOLGOZHATSZ, azt is csak szülői engedéllyel.


Szóval először is MIT SZERETNÉL? (és hol?) :D

2018. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4es...

Juni 22 a szulinapom. Nekem itt Juli 1.ig iskola van.

Es azutan mennek haza 2 honapra a nyari szunetre. Viszont en pont hogy szunetre akarok penzt keresni. Mert nyaron szeretnek elmenni par helyre a barataimmal es nem allunk olyan jol hogy anyumtol mindig kerni kelljen penzt. Ezert akarok dolgozni majustol hogy vigyek haza penzt. Igy erted?:))))

2018. ápr. 23. 11:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ha Skóciában élsz és ott akarsz pénzt keresni, akkor miért itt, a Gyakorin kérdezősködsz - amikor Te is tudod, hogy 16 éves kor betülte előtt nem lehet.

Azt mi itt mégis honnan tudjuk, hogy a skót törvények mit mondanak, illetve, hogy ott mivel tudnál pénzt keresni?

2018. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!