Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán érdemes eladni ruhákat...

Vaterán érdemes eladni ruhákat 1-1 darabként? (Márkásakat és noname-t) Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Rengeteg ÚJSZERŰ (bolti minőségű) ruhám van (fast fashion márkás és noname-is) amitől szeretnék megszabadulni. Jelenleg egy ingyenes ruha eladós honlapra fel vannak töltve méretekkel képekkel, de ott nagyon lassan fogynak (kb heti 1 eladás). ezért gondoltam hogy megpróbálom a Vaterán eladni őket,de mivel ott van feltöltési ár meg jutalék is, csak akkor vágnék bele ha megéri ezzel foglalkozni.


Nektek vannak ilyen jellegű tapasztalataitok?


Megveszik vaterán az 1-1 darab ruhákat? márkátlan egyszerű office jellegű miniszoknya újszerű állapotban elkelhet 600 ftért? vagy csak a nagyon extrémen különleges és márkás darabok mennek?


2018. ápr. 25. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
jofogason elég sok mindent eladtam már igaz nem ruhákat. Próbáld meg ingyenes egy darabig.
2018. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"márkátlan egyszerű office jellegű miniszoknya újszerű állapotban elkelhet 600 ftért? "


Elkelhet, de garanciát senki nem tud adni rá, hogy mikor találják meg és mikor kell valakinek épp olyan méret.

Én pl. nem teszek fel ruhát, mert:


1.- ha nem akarsz problémákat, akkor alaposan le kell mérni - nem elég csak a méretet megadni (pl. hogy 42-es)

2.- jelenleg 150 ezer ruha van csak a Vaterán- iszonyú túlkínálat van - ettől függetlenül, ha van türelmed, akkor felteheted, mert tavasz van - hátha elmegy.

Amúgy a heti 1 eladás nem is rossz ruhánál.

3.- a Vaterán vannak jól bejáratott eladók, akiknek törzsvevőik vannak - ők nemigen fognak másfelé kacsintgatni


[link]

2018. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vaterán te nem rúgsz labdába!


Vannak eladók, 6000 db pozitív, 100 %-os értékeléssel.

Hogy miért?

Minőségi cuccot árulnak, olcsón, a legkisebb reklamációra szó nélkül visszaveszik a portékát...


Egy másik oldalon most adtunk el egy minőségi, nem kopott, kinőtt pólót, 800 ft-ért.

2018. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves 3-as (utolsó), ha szabad megkérdeznem mi volt az a másik oldal?

2018. ápr. 25. 17:35
 5/5 anc ***** válasza:
Szerintem érdemes feltenned, mert Vaterán tényleg mindent elkapkodnak pillanatok alatt. Egyszer 2 nap alatt eladtam egy csomó műanyag kupakot. :D 9 Ft a feltöltés, ez piti összeg - simán megéri, rengetegen látogatják az oldalt.
2018. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!