Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A dunaszerdahelyi Lidlben...

A dunaszerdahelyi Lidlben fizetős a parkolás?

Figyelt kérdés

Sorompót látok, mikor elhaladunk mellette, ezért nem mertünk még behajtani.

Megköszönném, ha valaki megírná, hogy működik!


2018. ápr. 25. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Április 23-án jártam ott, mégpedig gyalog. Egy sorompó valóban elválasztja a Lidl parkolóját a mellette levő nyilvános (tudtommal ingyenes) parkolótól. Ha Komárom felől jössz, akkor a Komárom-Pozsony és Bős-Galánta útkereszteződésében levő körforgalomban ne térj le a Lidl felé, hanem menj ki egyenesen kb. 70 métert és térj le balra, majd kb 50 méter után ismét balra és már a nyilvános parkolóban vagy. Az ide vezető utcácskák díjkötelesek! Innen a Lidl kb. 100 méter. Ha mégis jegyet veszel, az -tudtommal - 70 cent óránként (kb. 220 Ft). Úgy érzem, nem csaptalak be.
2018. ápr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hű, ez most nekem kicsit zavaros! tehát akkor maga a Lidl parkoló fizetős?


az a problémám, hogy aprópénzünk nincs, többnyire kártyával fizetünk, ha Győrből átnézünk vásárolni. ezért is tartottunk attól, hogy esetleg bedobós automata van, vagy hasonlók.

2018. ápr. 26. 08:03
 3/8 A kérdező kommentje:
és köszi a választ!!!
2018. ápr. 26. 08:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Április 23-án, amikor ott jártam (gyalog) láttam sorompókat, de nem ragadták meg a figyelmemet, ezért nem is szenteltem nekik nagyobb figyelmet.Azt javasolom, hogy (ahogy leírtam az előző válaszomban), menjetek a városi parkolóba, ami közvetlenül a Lidl mellett van a Fő utca irányába (Pozsony-Komárom vonal). Ha Győr felől jössz, akkor ne térj le balra a Lidl parkolójába, hanem menj a körforgalomig, és menj ki a 3. kijáraton Pozsony irányába, majd kb 70 m után (a Városháza előtt)térj le balra, majd ismét balra, aztán ott van a városi parkoló az utcácska végén. Ez, tudtommal, ingyenes.

Viszont, ah olyan gyakran jártok Győrből Dunaszerdahelyre, miért nem vesztek pár forintért néhány centet?

2018. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy dunaszerdahelyi sofőr válasza nekem: "...a Lidl parkolója egy órára ingyenes. Mikor bemész autóval, az automatánál megnyomod a gombot, ad egy kis kártyát. Amikor jössz kifele, a kártyát bedugod az automatába és kienged. Amikor egy óránál többet töltesz el, akkor a fizetős automatába kell beletenni és kiírja a parkolás árát. A városházánál levő parkoló fizetős. Fél óra 0,30 cent, egy óra 0,60 cent. Többit nem tudom, mert csak ilyen rövid időre parkolok a városban, de ki is van írva az automatára. Már minden parkolóhely fizetős. Ami a legkellemetlenebb, hogy már alig van szabad hely parkolásra, akár fizetős, akár nem fizetős".
2018. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségeteket!

Valóban, megpróbáltuk, mert éppen álltak a sorompók, szerelték őket - szerencsénk volt. De bent megkérdeztem a hölgyet és való igaz, 1 órára ingyenes!


Köszi!

2018. ápr. 29. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit köszönnöd, apróság. A parkolással kapcsolatosan írtam 8-10 ismerősömnek, de hidd el - 8 - 10-féle válasz érkezett (most nem sorolom fel őket, nincs értelme). A lényeg azért kiszűrhető: fizetni kell, akár a köles (ahogy a szólás-mondás tartja).
2018. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
apróság - de mégis vetted a fáradságot, és utánajártál, begépelted nekem. szóval jár a köszönet ;)
2018. máj. 1. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!