Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a KFC-ben a diákmunka?...

Milyen a KFC-ben a diákmunka? (élmény, tapasztalat)

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 20:30
 1/3 anonim válasza:
46%
Elmegy. Ehetsz a munka végén és ha nem vagy antiszociális kibírod. Én mindíg figyeltem hogy milyen emberek jöttek és minden nap összeszedtem magamban a legszexibb nőt legviccesebbet stb stb :D
2018. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fél éve vagyok KFC-ben (suliidőben csak heti egy napot jártam). A hangulat nagyon jó, gyorsan cserélődnek az emberek, de a legtöbben jófejek. Nálunk a konyhában megy a zene általában. :D De persze a hangulat/társaság étteremfüggő.


Szerintem tök jó, hogy lehetsz változatosan csomagoló, runner, kasszás, konyhás (esetleg lobbys≈takarító) pozícióban, mindegyiket kitanulhatod. De ha mondjuk nem szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor lehetsz csak csomis és/vagy konyhás. A pörgést mindenképp bírni kell, illetve tudj alkalmazkodni másokhoz, együtt dolgozni másokkal, legyél segítőkész.


Egy ideig még tuti itt maradok, de év végén 18 leszek, utána lehet hogy keresek valamit ami jobban fizet. (Itt 850, este 1105 a bruttó órabér.)

2018. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[Előző vagyok.]

Ja, és a beosztásodat te magad kéred, ahogy akarod, és az esetek 99%-ában úgy is osztanak be.

2018. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!