Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen kész excel táblát,...

Milyen kész excel táblát, internetes weboldalt lehetne vezetni az általános pénzügyeim nyilvántartására?

Figyelt kérdés

Van megtakarítási számlám, lakáskasszám, hol bankkártyáról fizetek, hogy készpénzzel, nehéz követni, hogy mire mennyit költök, mikor volt átvezetés innen oda, stb... Létrehoztam egy excel táblát de az soha nem a helyes értéket mutatja bankkártya-pénztára egyenlegekor ... (Esetleg valakinek van kedve átnézni, kijavítani?)


Vagy miket ajánlotok?

Applikáció nem jöhet szóba, nincs több hely a telefonomon. Egyszerű füzetben bonyolult lenne...


Köszönöm

20/L


2018. máj. 2. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Cashflow vagy pl. okosugyvitel.hu
2018. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Őszintén nem értem mi nehéz abban, hogy összeadd a havi költségeid, jelöled, hogy kp-ból vagy bankból költöttél-e és a végén összeadd.... :D
2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ha az excel használattal van gond akkor össze tud adni, ha ez kell mondhatom, mondhatjuk. A kitöltőmezők praktikus elrendezésében is lehet tanácsot adni. Meg van még ha valamit összevissza írsz be vagy hiányosak az elrakott számláid. Csak így most nem tudom a kérdésből, de az excel ennél lényegesen többet tud, szerintem fölösleges hozzá másik szoftver.
2018. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:

Szívesen átnézem.

3#

2018. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bátor Tintanyúl válasza:

Én is sokat kerestem a megoldást erre a problémára, Excellel kezdtem, majd kipróbáltam egy tucat appot. Végül a ClearCheckbook vált be. Évek óta használom, mindent tud, amit kell. Online elérhető, de app is van hozzá.

[link]

2018. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:

Én se értem mi nehéz ebben. Jó a rendszerezését ki kell találni amúgy ha excel-ben tudunk összeadni, kivonni és adatot átirányítani másik cellába ez mér meg is van.


Az egyszerűbb megoldás ha nem kell neked a hónap napjai szerinti bevitel, hanem csak a + és -. Csinálsz egy banki oszlopot ami sorokban egymás alatt sorolja a tételeket. Az elnevezés az lehet bármi ami neked jó.


ELSŐ OSZLOP


1.egyenleg előző hóból

___________________________

2.fizetés

3.víz

4.gáz

5.villany

6.közös költség

7.stb

8.készpénz felvét (ezt átirányítjuk a kp-hoz)

___________________________

9.hó végi egyenleg



MÁSIK OSZLOP


1.megmaradt kp előző hóból

___________________________

2.készpénz felvét

3.kiadások (akár tételesen is több sorban)

___________________________

4.megmaradt készpénz


Tehát van egy banki oszlop mindennel együtt. Meg van egy készpénz oszlop mindennel együtt. Egy kivétellel + és -. Csak a készpénz felvételt kell átirányítani a bankiból a kp oszlopba mint +.


Van amúgy letölthető is csak ennek nincs a műveleti része elkészítve:

Családi költségvetés

[link]

2018. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
Hozzáteszem, ha bankkártyáról vásárolsz akkor oda írod, ha készpénzben akkor oda. Excel meg kezeli - ként.
2018. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és még valami :D a végén meg lehet egy harmadik oszlopot csinálni az összes megmaradt összegnek (számla+kp).
2018. máj. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!