Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzügyi területbe sima...

Pénzügyi területbe sima gazdasági végzettséggel belevágni mennyire vészes?

Figyelt kérdés

a sima gazdasági végzettség alatt: gazdálkodási menezdsmentet értek.

Jelentkeztem egy pénzügyi területre most, és úgy néz ki, hogy fel is vesznek, de félek attól, hogy fogalmam se lesz arról, hogy mit csináljak...


2018. máj. 3. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugtass meg, hogy csak egy troll vagy!
2018. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen eleinte be kell tanítaniuk, de biztos nem lesz gond. Nyilván tudják, milyen kompetenciáid vannak.
2018. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem troll vagyok. Több ismerősöm volt aki mégcsak nem gazdasági végzettséggel de felvették pénzügyi területre. Bár nekem gazdasági végzettséggel sincs sok ötletem, hogy mit fogok csinálni, a számvitel meg a pénzügy még erősségem se volt. Igen reménykedek a betanításban.
2018. máj. 4. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért erősen függ attól, hogy milyen terület.

Egyébként tanítanak ők is, tanulj te is közben. Simán tanulható általában, gondolom azért vettek fel, mert ők se látják ezt problémának:)

2018. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!