Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen portálon lehet mesterek...

Milyen portálon lehet mestereket megversenyeztetve árajánlatot kérni?

Figyelt kérdés
Arra emlékszem hogy volt ilyen ahol különféle iparágak és szolgáltatások képviselői tömörülnek és lehet ajánlatot kérni dolgokra, amire többen úgymond "lecsapnak". De sajna a gugli most nem volt a barátom..

#ajánlatkérés #Versenytárgyalás
2018. máj. 5. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Mestereket versenyeztetni? Mindenki azért könyörög, vállalja már el valaki. Szomszédom építőben utazik, 1 milás munkára mondott 1.8-at. Gondolta nem fogják elfogadni, így nem neki kell nemet mondani. Elfogadták. Most vakaródzik, honnan kerítsen embert.
2018. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
joszaki.hu, de nem igazán fog senki lecsapni mostanában ott semmire, mert mindenki fullon van. Komplett lakásfelújításra kerestem többféle szakit, örültem ha 1-2 egyáltalán eljutott a helyszíni szemlére, és hónapok múlva be tudja vállalni a kivitelezést.
2018. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Szia, nálam a tetőfedő adott 5 hónappal későbbi időpontot, így netről szedtem oktató videókat és megcsináltam én!


TV-re a szerelő 3 hónapot ígért, hogy majd, akkor lesz ideje ránézni, szintén netes videóról megoldottam, hogy a képernyő szélén is legyen adás.


Múlthéten a csempézést készítettem, jövő héten meg fugázni fogom, ha sikerül eljutnom a boltba végre :)


A gázszerelőnél viszont kivárom a szeptember 20-adikát!

2018. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Úgy látszik az ezermestereknek áll a világ. 😆😆😆😆


Más kérdés, nem is ide tartozik, de meglep, hogy ha valóban ennyire dübörög a gazdaság, akkor az emberek nagy része mégis miért szar fizuért keccsöl.

2018. máj. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!