Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megkérdezi az interjúztató,...

Ha megkérdezi az interjúztató, milyen fizetést gondoltam magamnak, hogy válaszoljak, hogy az jöjjön ki belőle, hogy szeretném, ha ő tenne árajánlatot?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék se túl magasat, se túl alacsonyat mondani. Hogy tudom udvariasan rávenni, hogy ő tegyen előbb ajánlatot?

2017. febr. 22. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Én azt mondanám, hogy pont annyit, mint az ő fizetése. Aztán meg elküldeném a jó anyjába. Remélem, sosem keröl9k olyan helyzetbe, hogy HR-essel kelljen beszélnem.

Neked is csak azt tudom javasolni, hogy ne akarj neki mindenáron megfelelni. Éreztesd vele, hogy számodra ez a munka nem olyan fontos.

2017. febr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért gondolod egyáltalán, hogy a hr-es fog interjúztatni? Nem lehet, hogy esetleg egy cégnek a vezetője? Egyébként alap kérdés, sokszor nem szoktak veled foglalkozni se már, ha nem mondasz árat
2017. febr. 23. 00:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz összeget mondani? Én mindig megmondom mennyit akarok, van, ahol szó nélkül elfogadják, van, ahol megpróbálják lealkudni, de ott se hagyom magam. Eddig még mindig megkaptam azt az összeget, amit akartam.
2017. febr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megmondod, hogy tegyen ajánlatot, vagy nem sokat érsz az ajánlgatással.
2017. febr. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Maximálisan egyetértek az első válaszolóval.

Nem is értem hova jutott ez az ország, hogy egy Hr-es dirigál, meg lehet alkudozni xd. Számomra olyan komolytalan, link egy dolognak tűnik az ilyen .

2017. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből látszik, hogy mennyire elmaradott ez az ország. Nem csoda, hogy mindenki sír, mert nyugati fizetést akar. Ahhoz nyugati szinvonalat kéne nyújtani...
2017. febr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért kellene, hogy ő tegyen ajánlatot? Te nem tudod, mennyi pénzért mennél oda dolgozni? Sos értettem ezt. Mindig mondam, hogy x forintot (vagy egy sávot mondjuk) szeretnék kapni, plusz ezt és ezt a béren kívülit, és kész.
2017. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 7-es válaszolóval. Nyilván van egy elképzelésed, hogy adott munkaterületen mi a fizetési sáv (ha nincs, akkor keresgess kicsit a neten a témában). Nyilvan azt is tudod, hogy neked mennyi a tapasztalatod...és mennyit is szeretnél keresni...ezek az infók alapján illik tudni beárazni magad.

Ha jó vagy és arra vársz, hogy a cég tegyen ajánlatot, akkor biztos lehetsz benne, hogy kevesebbet fogsz kapni, mint amennyit egyébként egy jó emberért hajlandok lennének adni.

2017. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem tudod hogy te mennyiert vallalnad el az adott munkat?
2017. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!