Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákként telefonos munkára...

Diákként telefonos munkára szeretnék jelentkezni a nyáron. Milyen tapasztalataitok vannak az ilyen jellegű munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A munka pontos neve: telefonos ügyfélmegkeresés
2010. jún. 14. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én az ilyen kis bugrisokat fel szoktam jelenteni, hogy zaklatnak.


százból kilencvenkilenc ügyfeled el fog utasítani.

2010. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól tartok...
2010. jún. 14. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Ez pont az, amit nem szeretnek az emberek, ha kellően pofátlan vagy, akkor persze elmegy, de többnyire a fix bér nagyon alacsony, ha egyáltalán van, és csak a jutalék számít amit x számú sikeres tukmálás után kapsz meg.

Bármilyen telefonos munkát keresel, figyelj rá, hogy legyen fix bére, ne csak jutalék legyen, mert akkor telefonálhatsz akármennyit, de ha senkit nem sikerül rábeszélned a dologra 0 ft-ot kapsz.

Inkább olyan telefonos állást keress, ami ügyfélszolgálati, azaz a leírásában szerepel, hogy csak bejövő hívásokat kell fogadnod! Ezek előtt általában van egy kis 1-2 hetes kiképzés, hogy mit kell tudnod a füles mellett ülve, de megéri, mert általában korrektek.


Sok sikert!

2010. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 14. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még diák vagy nem hiszem, hogy a sok sértő megjegyzést amit kapnál sokáig elbírnád viselni. Egy felnőttnek is nehéz. A fizetés meg tényleg kiszámíthatlatlan.
2010. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lassan egy hónapja dolgozom ugyanilyen munkakörben. Ha szerencséd van, kifoghatsz jó cégeket, nekem szerencsém volt. Fix órabér van, ezen felül jön csak a jutalék. A munka maga szerintem nem nehéz, eddig nem találkoztam túl sok olyan emberrel aki elküldött volna anyámba, de persze volt egy-kettő. De én nem veszem magamra a sértegetéseket, nem ismerem, engem fizetnek azért, hogy telefonálgassak, innentől kezdve nem érdekel.
2010. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!