Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Cipős dobozba is becsomagolhat...

Cipős dobozba is becsomagolhatom a könyveket? (háztól házig)

Figyelt kérdés
Jófogás háztól háziggal akarok küldeni csomagot, könyveket. Cipősdbozba is jó ha becsomagolom? És ugye nekem semmi címzést nem kell ráírnom hanem azt majd a futár intézi?

2018. máj. 8. 08:43
 1/2 Harangozó Csaba ***** válasza:
Szerintem igen, én is csináltam már ( meg más dolgokat is lehet benne küldeni. ) Azért béleld ki egy kicsit. Ki ragaszkodott a Háztól-Házig szolgáltatásig ? Mert nem a legolcsóbb :-( Mivel én éppen ezért nagyon ritkán használom ( csak ha a vevő nagyon ragaszkodik hozzá ), úgy emlékszem, hogy igen, a futár fogja felcímkézni. De azt hiszem ezt leírják, amikor kitöltöd a csomag adatait, a Jófogás oldalán...
2018. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azóta utána olvastam köszi, csak a cipősdoboz témában nem voltam biztos. De akkor köszi :) 20e ft feletti tételről van szó ezért választottuk ezt a megoldást.
2018. máj. 11. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!