Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A használt jó minőségű könyvek...

A használt jó minőségű könyveket ellehet adni valahol?

Figyelt kérdés
Esetleg használt könyveshez vagy csak adományozni lehet?

2018. febr. 3. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Antikváriumban csak nagyon olcsón veszik meg és nagyon válogatva. Esetleg felteheted a netre, de ott is eléggé túlkínálat van - így ki tudja, mikor kel el.
2018. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaly nagyjából három polcnyi utóbbi években vásárolt bestsellertől akartam megszabadulni. Vaterán nem kizárt, hogy elkelt volna, de nem volt időm hónapokat várni, amíg egyenként elviszik. Antikváriumban olyan pofátlanul alacsony árat adtak meg, hogy úgy voltam vele, rajtam ne gazdagodjon senki úgy, hogy nekem ad a könyvért 200 Ft-ot, miközben továbbadja 2000-ért. Szóval inkább nekiadtam őket a helyi könyvtárnak.
2018. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben feltenném molyra. Könyves oldal, van rá kereslet, én szeretek ott könyvet venni😊
2018. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!