Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is ütközött már problémákb...

Más is ütközött már problémákba Aliexpressen történő fizetéssel?

Figyelt kérdés

OTP Maestro kártyám van, hiába van ott, hogy elfogadják (máskor sikerült ezzel is fizetnem), egyszerűen payment failed-et ír.

Olvasgattam, hogy a maestro debit kártyáknál esetek nagy többségében probléma van, hiába reklámozzák, hogy jó netes fizetésre, ezért készíttettem egy OTP virtuális webkártya számlát, ami mastercard alapokon nyugszik (előző mastercard típusú kártyámmal mindig is tudtam fizetni, sose volt vele probléma). Azonban akármennyire is reklámozzák ezt a webkártyát, hogy milyen biztonságos, mastercard alapok, bárhol lehet fizetni vele, stbstb... Erre is Payment Failed-et ír, egyszerűen egyikkel sem tudok fizetni hetek óta.

OTP ügyfélszolgálata természetesen mossa kezét, hogy náluk minden rendben van, biztos az aliexpressnél van épp karbantartás, miközben az ismerősöm otp-s mastercard kártyájával gond nélkül tudtam vásárolni ezen a héten és múlthéten is.

Más is ütközött már ilyen problémába?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. máj. 9. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy kiválasztott kártyának Mastercard-ot adsz meg. Nekem Mastercard Debit van a kártyámra írva, mégis ha azt az opciót választom ki, akkor nem működik. Ha meg simán mastercard verzióra teszem, akkor gond nélkül leveszi a pénzt.
2018. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt külön kilehet választani? Nekem úgy néz ki mind mobilról, mind laptopról, hogy elkezdem beírni a kártyaszámot, és automatikusan felismeri, hogy milyen típus, kiválasztási lehetőség nincs.
2018. máj. 9. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még csak asztali gépen használtam.
2018. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Otp virtuálissal évek óta gond nélkül fizetek alin.
2018. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! Végül meguntam,rendeltem egy mastercard kártyát.
2018. máj. 9. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, mennyibe kerül

(mastercard) ?

2019. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!