Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék füldugót vásárolni...

Hol tudnék füldugót vásárolni nagy tételben?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy típus érdekelne, az Ohropax Classic elnevezésű. A Dm-ben szoktam vásárolni, de ott elég drága. A szavatossága 4-5 év. Ha lehetőségem lenne rá, akkor felvásárolnék egy nagyobb mennyiséget is akár, ha úgy hosszú távon olcsóbban jövök ki. Nagykereskedés is szóba jöhet, viszonteladóként is tudok vásárolni.

Az internet nem igazán segített, de sajnos szükségem van a füldugóra a mindennapokban.


2018. máj. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy pár ilyen füldugó 200 ft körül van, nem hinném, hogy ennél olcsóbban te megkapod bárhol. Mennyiért kellene 20 ft-ért xd Bemész 3 gyógyászati segédeszköz boltba aztán kérsz mindenhol 3 dobozzal, így lesz 9 dobozod, egy doboz tartalmaz 6 párat, egy ezres egy dobozzal.
2018. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 1400 körül szoktam venni.
2018. máj. 12. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami olcsó kínai nem jó?
2018. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!