Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék munkát nyárra?...

SzárnyasTégla kérdése:

Hol találhatnék munkát nyárra? 18F 250. 000ft-ot szeretnék keresni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nyárra keresnék munkát. Több éve dolgozom már. Voltam már asztalos, tanácsadó cégnél team aszisztens... 150.000nél többet sehol nem kerestem. Teljesen tanácstalan vagyok. Dolgozni szeretnék akár még hétvégén is de nem tudom kihez/mihez forduljak. Angoltudásom van. Informatikához és az emberekhez értek. szeretném a 250 ezret megkeresni. Ez túlságosan 2gyerek álom"? Csak egyetem után lenne rá esélyem? Mit tegyek?

2018. máj. 13. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha több éve dolgozol már, akkor nyilván tisztában vagy a minimálbérekkel is. Szakképzettség nélkül nettó 91 ezer ft a minimálbér, szakképzettséggel is csak nettó 120 körül.

Nem derül ki egy csomó minden a kérdésedből:

- " Voltam már asztalos"

Van asztalos szakképzettséged?

- "Angoltudásom van"

Angol tudásod milyen szintű?

- "Informatikához... értek."

??? melyik részéhez?


Mégis mi az a plussz képzettséged, ami miatt nettó 250 ezret, azaz a minimálbér kétszeresét megadnák neked.

Amúgy egy dolgot tudok elképzelni, amivel ezt esetleg megkereshetnéd: nyáron a Balatonon pincérként - de az bizony nem 8 órai munka lenne...

2018. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1/1 nincs asztalos vegzetsegem. Emeltszintu Informatika erettsegim, kozepszintu angol nyelvisgam es erettsegim van. Nincs semmi vegzetsegem ha igy nezzuk. Alapszintu programozoi oklevelem is van. Hol talalhatnek ezekkel munkat? Hol keressek?
2018. máj. 14. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
1000ft/órás melót tudok,meló meg van annyi,amennyit csak bírsz.
2018. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Simán megkereshetsz gyárban ennyit, ha 6napozol, és félreteszed a fizudat, ha a szüleiddel laksz
2018. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!