Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha aposom neven van egy kb 10...

Ha aposom neven van egy kb 10 milliot ero telek, es azon van kb 500ezer ft tartozas, ami konkretan a hazon van ra terhelve. Attol fuggetlenul a tartozasaal eggyutt ra irathatja a ket eves unokajara az egesz tellet?

Figyelt kérdés
Vagy jelolje meg egyedul ot orokosnek? Van negy gyereke az aposomnak,5 unokja... es ha egyedul egy unokat jelol meg hivatalosan orokosnek akkor a tobbieknek semmi nem jar sehogy?
2018. máj. 14. 21:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem a TE unokádra, hanem a Te gyerekedre, aki az ő egyik unokája az 5 közül.
2018. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ove fog maradni a haszonelvezeti jog mindenkepp.. es a gyerek nevere lesz iratva mert mindenki mas elakarja adni a telket kiveve mi a gyerek nevere kerul akkor 18eves koraig nem lehet eladni es nem is fogjuk soha eladni ez az egyetlen egy cel nem tudod a csaladi viszajokat hatteret nem kell okoskodni h ki kit alar kisemmizni mig nem tudod mirol van szo te idiota
2018. máj. 15. 19:56
 13/18 A kérdező kommentje:
Kulonben meg ugyveddel mar le van minden beszelve
2018. máj. 15. 19:56
 14/18 A kérdező kommentje:
Meg milyen fedezet elvonasrol beszelsz te nagyon gyenge agyu? Kifizetem az egesz tartoazst a hazon es pont egy deka tartozas nem lesz rajta.. akkor mitol lenne fedezetelvonas??? Istenem....
2018. máj. 15. 20:03
 15/18 anonim ***** válasza:

Hi-hi. Úgy tűnik, beletrafáltam a dologba, mert a kérdező hirtelen elkezdett gyalázkodni privátban és itt az oldalon egyaránt :D


Különben meg le van már tárgyalva az ügyvéddel? Ne röhögtess már... :D

Tegnap este fél 10-kor kérdezel, ma délután meg már pont mindent tudsz, épp találtál egy ezzel foglalkozó ügyvédet, rá is ért "véletlenül", ki is fiztetted a tanácsadást :D

Te kérdezel, a segítségedre sietnek többen is és mi vagyunk a ... - nem idézem, mert ha leírom azt, amit írtál, még engem is törölnek.

Ha olyan nagyon okos vagy és mi vagyunk a "lükék", akkor mi a csudának kérdeztél itt?

2018. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mert te hulyeswgwket irtal irigysegbol. Igen talatam ugyvedet es folyamatban van az ugy es lehetseges az amit en akarok tokk mindegyar h te mit irsz... es csak te vagy az idiota a tobbiek nem
2018. máj. 16. 23:31
 17/18 anonim ***** válasza:
Tényleg, én vagyok az i...a? amiért rájöttem, hogy mindössze 3 gyereket és a tiéden kívül 4 unokát, azaz összesen 7 embert akarsz "kisemmizni" az "örökség"-ből? Mindezt ráadásul a párodon keresztül, még nem is a saját szülődről van szó. NO KOMMENT.
2018. máj. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Es kepzeld sikerult ;) mashogyan mert ahogy szerettuk vna nem sikerult! De a lenyeg meg lett az amit szerettunk vna
2018. dec. 15. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!