Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Úgy alakult, hogy minimális...

Úgy alakult, hogy minimális összeget meg tudok spórolni havonta. Hova, mibe tegyem, fektessem, mibe érdemes így közel a nyugdíjhoz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Add ide nekem, és én majd évi 20% hozamot fizetek neked rá, mint Bróker Marcsika.
2018. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobb ötlet?
2018. máj. 18. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire közel a nyugdíjhoz?
2018. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 év
2018. máj. 21. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bróker Marcsikás viccemet félretéve, ha nem nagy összeg és már közel vagy a nyugdíjhoz, akkor nem érdemes kockázatos dologba (bitcoin, tőzsdei alapok, stb.) befektetni.

Remélem még egészséges vagy, de közeleg az idő, amikor majd egészségügyi ellátást, gyógyfürdőt, gyógyszert kell vásrolnod, mert öregszel.

Lépj be egy egészségpénztárba. Az adó-visszatérítés miatt nem tudok más legális megtakarítást mondani, ahol 20% a hozam. Itt meg az adó-visszatérítésből összejön annyi.

A számlán gyűlt pénzt te is és hozzátartozód is használhatja. De olvass utána a linken, vagy menj be egy ilyen pénztárba és érdeklődd meg személyesen.

Az állampapír csak 2-3% hozamot hoz. Igaz, azt bármire felhasználhatod.


[link]

2018. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak kíváncsi vagyok, hátha más rendelkezik - pl. ilyen területen mozog- olyan ismerettel, amivel én nem. Köszönöm.
2018. máj. 23. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!