Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Küldtek már téglákkal teli...

Küldtek már téglákkal teli csomagot neked a Jófógás Háztól-házig szolgátatásban?

Figyelt kérdés

Ezt most komolyan kérdezem, olvastam valahol de nem tudom elhinni tényleg vannak ilyen mocsok emberek?


Vagy más egyéb kacat, hibás dolog volt a csomagodban?


Mi a tendő, telfonszámot tudtok ha esetleg valakivel történne ilyesmi?



2018. máj. 20. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Ahol azt eladók nem rendelkeznek értékeléssel, nem tudod lecsekkolni, hogy kivel állsz szemben, ott bármi megtörténhet.

Igen, itt is olvastam már többször, hogy átverték.


"Mi a tendő?" Nem kell értékelés nélküli eladótól vásárolni vagy ha mégis, akkor személyes átvétel, kipróbálási lehetőség, stb.


Telefonszámot nem tudom, milyent akarsz megtudni, de ha lenne is, ide senkinek a telefonszámát nem lehet kiírni. A Jófogás meg nem vállal felelősséget érte, hiszen le van írva, hogy ne utalj előre!

2018. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem előre utalás!


Háztól-Házig szolgáltatás lényege, hogy a futárnak adod oda adod a zséét, aláírod megkapod a csomagot és utalják az eladó bankszámlájára 2-3 munkanapon belül.

2018. máj. 21. 06:51
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Én ezt téglás dolgot kétlem...

Igaz, hogy fizetés után bonthatsz csak csomagot, de utána szólhatsz a futárnak, hogy mi van benne.

Ilyenkor nem hinném, hogy elutalnák a pénzt a feladónak!

Már a jó hírük megtartása miatt sem.

2018. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anc ***** válasza:
78%
Szerintem ez csak legenda. :) Ettől függetlenül inkább a Vaterát használom, ott láthatóak a felhasználók értékelései, nem akkora zsákbamacska, mint a Jófogás.
2018. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pont azt szerettem volna én is írni, mint az előttem kommentelő. Használd inkább a Vaterát! :D
2018. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vatera az drága és nincs ott semmi, hirdetés pénzbe kerül utalás még a futár is...
2018. máj. 31. 22:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!