Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvétes csomagfeladás...

Utánvétes csomagfeladás esetén a címzett látja a nevem, címem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom hogy jó helyre teszem e a kérdésem, de nem találtam jobb helyet. Az érdekelne, hogyha szeretnék valakinek utánvéttel feladni egy (kis méretü) csomagot, akkor meg lehet e oldani hogy amikor ki viszi a futár, a nevem és lakcímem ne tudhassa meg. Nem tudom hogy működik ez a dolog, de szeretnék eladni valamit, és nem szeretem idegeneknek megadni ilyen információkat. Köszi..

2018. máj. 22. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
(Ui.: Nem csak az MPL-re gondolok, bármilyen futárcég szóba jöhet)
2018. máj. 22. 16:52
 2/3 anonim ***** válasza:
A dpd- nél mikor jött a csomagért, hozott előre kinyomtatott, öntapadós címjegyzéket, kettőt. Egyik a szállítási, másik a feadói volt. A szállításit rátatte a dobozra, pedig megírtam kézzel, a feladóit a kezembe nyomta. Ha én nem írom rá a címem, akkor noncs is a dobozon. Próbáld ki.
2018. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, rendelésnél meg kell adni a címzett és a feladó nevét, címét, e-mailjét, telefonszámát. Ez alapján hozza az előre kinyomtatott papírokat.
2018. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!