Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem veszem át...

Mi történik, ha nem veszem át a csomagot?

Figyelt kérdés

Hétvégén rendeltem egy csomagot, amit ma dél fele vissza akartam vonni. Csomagolás alatt volt, nem adták még át a futárszolgálatnak. Válaszlevélben azt kaptam hogy miután megkaptam a számlát így nem lehet visszavonni. Illetve írták hogy akkor ne vegyem át.


Na a kérdés: Ezt hogy csináljam? Írjak egy levelet a futárszolgálatnak, vagy amikor megérkezik a csomag tagadjam meg az átvételt(borravaló ellenében)?


Illetve lenne ennek valami plusz költsége?



2018. máj. 22. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az Edigital-ról van szó.
2018. máj. 22. 17:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj levelet a futárközpontnak adataiddal hogy lemondod , mellékelve a céges üzeneteket . Kérd meg a melléklet alapján hogy sztornózzák le miután beazonosítottak .
2018. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
El is intéztem, köszönöm!
2018. máj. 22. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel megkárosítod a céget, így ne számíts sok jóra. Nálunk összegyűjtik az ilyen csírákat és egyben megy az ügyvédhez.
2019. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi, megmondod a futárnak ha hív, hogy nem kéred. Ő visszaviszi és törlik a rendelésedet. On-line rendelésnél amúgy is élhetsz az elállás jogával.
2021. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!