Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vettem hitelre egy házat,...

Vettem hitelre egy házat, most kell e valamit tennem? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Tehát vettem hitellel egy házat, úgy hírdették, hogy tégla ház, a szerződésben tégla házként szerepel, az energetikai tanusítványban is tégla ház..

Nincs benne fürdőszoba, most kezdtük el felújútani, ma jött a vízvezeték szerelő k8vésni amit ki kell vésni, meglepetten tapasztaltuk, hogy a ház leghátsó fala a fürdő fal tömésfal...

Megkértem a vízszerelőt, hogy véssük meg a többi falat, az összes főfalról k9derült, hogy tömésfal... egyedül a folyosó fala és a csúcsfalak vannak téglából... amúgy kő alapra épült a ház és a legalsó sor mindenhol körbe tégla, ez látszott is a vakolat alatt, így elhittem, hogy tégla...

Igazából nem is zavarna, hogy nem tégla, de biztosítás is tégla házra lett kötve... most nem tudom, kellene e szólnom a biztosítónak, vagy a banknak?

Vagy ügyvédet kérdezzem?..

Lassan összeroppanok a sok stressz miatt...



2018. máj. 26. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval vettél egy vályogházat.

Szólnék a banknak, az ügyvédi egy picit komolyabban fogják ezt venni. Mert át lettél verve.

2018. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értesítsd a biztosítódat, mondd el, mi történt, mert nem fog fizetni!
2018. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A biztosítás szerintem a legkevesebb. A nagyobb gond az hogy átvertek mert téglaként vetted a tömésházat!! Először is ezt kéne megoldani - pénzvisszafizetése, vásárlástól való elállás - mert ez a fontosabb.
2018. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vevővel ez hosszú per lesz, valószínűleg hónapokig, évekig elhúzódhat, addig is kell biztosítani, én azzal kezdeném aztán keresnék egy jó ugyvédet...
2018. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...
2021. okt. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyiban hagytam, hamar megbékéltem a gondolattal, vályogban élek, és kész... még szsretem is, csak kicsit több vele a nyűg, mintha tégla lenne.
2021. okt. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!