Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik Póker oldalon lehet a...

Melyik Póker oldalon lehet a "legjobban" pénzben játszani másokkal ONLINE, pénzkeresés céljából? (a legjobban-t lent kifejtem)

Figyelt kérdés

A legjobban alatt azt értem, hogy melynek a legnagyobb a játékosbázisa, hol a leggyengébb a mezőny, hol lehet KIS pénzben is játszani, ill. különböző etnikumokkal, pl. pénzben játszok Pókert csak Magyarokkal, vagy csak Angolokkal.?


Melyik oldal adja a legkedvezőbb kezdő bónuszt? Mert voltam már olyanon is csak már elfelejtettem a nevét hogy regisztráció után ad 20 dolcsit ingyen amivel elkezdhetsz pénzben játszani és akkor nem is kell feltölteni. Melyiknek a legigényesebb a kezelőfelülete; stb...


2016. nov. 2. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Legnagyobb mezőny: Pokerstars

Legkönnyebb mezőny: Talán Unibet, a hátránya, hogy naponta lehet nicknevet változtatni, így segédszoftverek, mint PT4, HM2 használhatatlanok.

Másik a Partypoker, itt sem lehet használni segédszoftvert, de itt még a rake és fee is iszonyatosan magas.

Mindenhol játszhatsz külföldiekkel, az egyetlen "különleges" terem a Pokerking, ahol amerikaikkal is játszhatsz.


Az Ipoker hálózat termei(Williamhill, Everest, Netbet stb), nagyjából minden szempontból közepesek. Közepesen nagy forgalom, közepesen erős mezőny, gyenge szoftver, de jó bónuszok.


Ha versenypókert akarsz játszani, akkor szerintem a Pokerstarst érdemes választani, ott nem olyan erős még ott sem a mezőny, de rengeteg a lehetőség.


Cash gamehez, szinte bármelyik jó, de PS-en számítani kell rá, hogy mindig lesz asztal, viszont jobbak is a játékosok.


Sit and go nagyjából ugyanez, ott csak a Partypokert nem ajánlom a magas rake miatt.

2016. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!