Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bináris Opcióhoz hol tudok...

Bináris Opcióhoz hol tudok elmenni tanfolyamra vagy akár egy mentor által megtanulni a kereskedést? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt még valaki elkezdené a szokásos dumáját hogy gyere vissza Bináris iq bajnok,meg majd ha leszegényedtél meg stb a szokásos dumát hogy csalás,az elősször is olvassa el.Szóval nem rég találkoztam ezzel a Bináris Opcióval,már egy jó ideje tanulmányozom hogy mi fán terem ebben a világban egy olyan 2 hónapja foglalkozok vele,de sajnos magam nem sokra jutok főleg ugy hogy az interneten is kevés tanayag található róla,próbáltam inkább a forexből kivenni a dolgokat és átültetni a Bináris Opcióba és csak az idővel játszadozni.Gondolom mint mindenki másnak mint nekem is egyből megtetszett a dolog hogy rövid idő alatt lehet jó pénzt keresni,akár munka mellé fizetés pótlónak.Ez allat a 2 hónap alatt nem sokra jutottam de olyanokra mint az alap dolgok hogy:TREND CSATORNA,JAPÁN GYERTYA FORMÁCIÓK:DOJI,ENGULFING,ALAKZATOK:SZÜKÜLŐ HÁROMSZÖG, DUPLA CSÚCS,INDIKÁTOROK:RSI,MACD,TÁMASZ,ELLENÁLÁS meg még sorolhatnám igy szóval nagyon meg tetszett a téma .És találkoztam is egy Traderrel aki mellesleg a falu belim és eddig nem is tudtam hogy hogyan keresi a pénzét ő ezzel foglalkozik és valamilyen szinten be is avatott hogy neki mennyi idő volt amig megtanulta meg sokszor ő is fel akarta adni mert nehéz volt és emiatt is vannak az olyanok akik olyanokat mondanak a Bináris Opcióról hogy csalás,mert nem volt akarat erejük kitartani a tanulás mellet és ő is szivesen tanitott volna engemet de kevés ideje van meg sok mindennel foglalkozik,de mikor bementem a szobájába és megmutatta hogy ő hogyan csinája hát oda xartam volt kitéve neki hogy london idő meg tokió meg mindenféle cucc nem is egy monitoron egyszóval nagyon megtetszett a szakma.Az eggyetlen kérdésem az hogy hol tudnák elmenni tanfolyamra vagy mentort hol tudok taláni vagy esetleg oktató anyagot amiből tanulhatnák mert gondolom nem csak trend csatornából meg a fentiekből emlitett dolgokból áll ez az egész ?

2018. máj. 29. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Agyhalott.
2018. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
.i.
2018. máj. 29. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyere vissza Bináris iq bajnok,meg majd ha leszegényedtél!


Bináris opciót 2 hónap múlva betiltják!

2018. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd talán a falubelidet. Aki kitesz 3 órát is a második monitorára az nem sz*rral gurigázik. Sajnos nekem nincs pénzem még annyi órára se.
2018. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rövid idő alatt nem fogol pénzt keresni.😂

A bináris opcióval hosszú idő alatt sem. Be fogják tiltani mert csalás érted??

A haszonhoz minimum 5-szörös kockázat-hozam arányt kell tartani,olyan meg ebben a bináris f.sban nincs ha jól tudom.

2018. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudnék mondani tanfolyamot, de szerintem menj előbb vegyél helyesírási és nyelv leckéket, mert rohadt nehéz volt olvasni amit írtál.


Amúgy meg tényleg tiltották, az hogy gyakorlatban mikor történik ez meg ténylegesen, számomra kérdéses, ugyanis már az első tiltás óta rég meg kellett volna szűnnie ennek a kereskedési formának, mégis elérhető.


Egyébként inkább FOREX-et javaslom.

2018. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne nagyon menj se bináris opció, se forex közelébe.


ha tudsz angolul, itt egy jó cikk a bináris opcióról (több válaszolót nem értek, miért lenne csalás, csak voltak olyanok, akik ezzel csaltak, ezért Európában valóban betiltják):


[link]

2018. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!