Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit ér egy promóciós...

Mennyit ér egy promóciós Instagram poszt?

Figyelt kérdés

Nos, 4 napja felkeresett egy cég, az instagramos oldalammal kapcsolatban, hogy egy kimondott teás céget kellene reklámoznom, amiért fizetnének posztonként. Viszont fogalmam sincs, hogy mennyit kérhetnék.

Amit tudni kell az oldalamról, hogy közel 2500 követővel rendelkezik, tehát nem olyan nagy, de azért ez nagyon jó szerintem, ha már most megkeresnek.

Előre is nagyon köszönöm a segítségeket! ^_^



2018. máj. 29. 11:29
 1/1 3537445 válasza:

Szia, szoktam foglalkozni ezzel a témával, de olyan választ nem akarok adni amiben felsorolok 1000 féle dolgot amitől függhet, és a végén nem segítelek ki egy összeggel :D

Szóval 2500 követővel olyan 10-20$ körül kérhetsz posztonként szerintem. Simán kérj $20-at, szóval "durván" 5000 forintot posztonként, ha most ilyen pár ezren nem fognak vitatkozni


van ez az oldal: [link]


ezt nézd meg, írd be a neved a keresőbe és ott kiadja, hogy kb mennyi az értéke a posztjaidnak.

2018. jún. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!