Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek pár ezer...

Hogyan szerezhetek pár ezer ft-t holnaputánra?

Figyelt kérdés

Rgisztráltam pár fizetős kérdőív oldalra, de még semmi, és azt mondják hónapokba telik mire összegyűlik annyi,hogy kifeizessék.


A szüleimtől nem kapok,mástól nem tudod kölcsön kérni. 1 napos alkalmi munkák nincsenek a környéken,ráadásul sulina kell mennem, mire hazaérek azt is elvállalja más amit találtam. Akkor honnap lehet gyorsan, 1 nap alatt pénzt szerezni?



2018. máj. 29. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

igen, ez pont így megy. csak csettintessz, és máris jön a pénz.


csodálkoznék is, hogyhogy léteznének még szegények meg nélkülözők.


gondolom neked is valami rettenetesen életbevágó okból ilyen sürgős az a pénz...

2018. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem írtam csettintésről sem szegényekről... Ha tudsz valami tippet akkor írd le,ha nem tudsz értelmes választ adni minek nyitod meg?
2018. máj. 29. 19:51
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

leírtam az értelmes választ. nincs ilyen.

ha lenne, akkor senki se gürizne gyárban mondjuk 8-12 órát, hanem csak leül a net elé és kitölt pár kérdőívet vagy egyéb baromságot, amihez csak kattingatni kell meg hasonlók.


ha mondjuk értenél a programozáshoz, esetleg lenne esély, bár 1-2 napos fejlesztési munkák elég ritkák...

2018. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Miér 3-4 ezer ft-ből meg lehet élni egy hónapig?? 3-4 ezerét "gütiznek a gyárban 8-12 órágig? Nem. Akkor?


Amúgy nem érdekel a proli dumád,eredj vele a Kálmán Olgához.

2018. máj. 29. 20:05
 5/15 anonim ***** válasza:

értessz valamihez? XD


mert azt továbbra sem árultad el...gondolom te sem fizetnél még 100 Ft-ot se valakinek arra, amihez nem ért.

2018. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem írtad, mennyi pénzt kellene összeszedned, de :


1.- kérj kölcsön

2.- add be valamidet zálogházba

3. add el valamidet a neten nagyon olcsón, amire nincs szükséged


Végezetül

4.- vegyél vissza a nagy mellényedből, mert fiatal

gyerek létedre igen szemtelen vagy.

2018. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1.3000 ft-ra van szükségem.

2.Írtam hogy nem tusok kitől kölcsönkérni.

3.Van egy arany nyakláncom,de azt vétek lenne 3000 ft miatt eladni,plusz anya és apa megölnének.

4.Egyéb olcsón és gyorsan eladható cuccom nincs,holnaputánra meg kell a pénz.

2018. máj. 29. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:

Pl. adhatsz vérplazmát.


Mire kell ilyen sürgősen 3000 Ft?

2018. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

"2.- add be valamidet zálogházba"


Ez nem azt jelenti, hogy eladni, hanem ZÁLOG-ba tenni: felértékelik, adbak érte x ft-ot, azt hiszem 3 hónapig tartják, Te x ft+ kamatért kiválthatod vagy ha nincs annyi, akkor meghosszabbíthatod - de akkor még többet kell fizetni a kiváltásért.

Ha ki tudod váltani (mondjuk 3.500-ért, akkor visszakapod), ha nem tudod kiváltani, x idő múlva eladják.

2018. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jól van,de anyáék akkor is megölnének a nyakláncért.


Vagy 2 hónappal ezelőtt leadtam egy nagyobb rendelést,de az egyik cucc nem volt raktáron, azt írták hogy 2-3 hét múlva lesz elérhető, de nem jött meg azóta sem, akkor elköltöttem az árát,gondoltam majd a kövi zsebpénzből,de nem jött,így abból sem tettem el rá. Most meg írtàk hogy csütörtökön itt van,de pénzem már nincs, és pár hétig nem is kapok,mert nem egyszer túlléptem a szokásos összegemet. Szóval nagy szarban vagyok😀

2018. máj. 29. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!