Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetek pénzt 15...

Hogyan szerezhetek pénzt 15 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom... IGEN TUDOM, hogy 500-szor meg lett ez kérdezve, de nem volt eddig használható válasz számomra.

Például mondták, hogy szülőktől házimunkáért kérhetnék, de az a legnagyobb pofátlanság szerintem.

Nincs a családban senki akinek saját cége van, és senki nem venne fel szerintem egy 15 évest (semmire). Nem kell óriási fizetség, csak az amiből a hobbiaim tudom finanszírozni.



2017. márc. 24. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérj havi/heti fix zsebpénzt.


Vagy mindjárt jön a nyuszi, kérj pénzt ajándék és csoki helyett. :)

2017. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

"IGEN TUDOM, hogy 500-szor meg lett ez kérdezve, de nem volt eddig használható válasz számomra"


Talán mert 15 évesen ennyi opciód van, ez még nem jutott eszedbe? Majd diákmunkázol jövőre, nem kell ennyit ezen vergődni.

2017. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Milyen hobbikat akarsz finanszírozni, amire nem adnak eleget a szüleid?
2017. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj eladni cuccokat.
2017. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Diákmunka 15 éves kortól szülői engedéllyel
2017. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!