Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miket adjak el egy garázsvásár...

Miket adjak el egy garázsvásárban?

Figyelt kérdés
Nyáron tervezek gazázsvásárt csinálni. Azt tudom, hogy kb bármit kirakhatok, ami működik es nem agyonhasznált, de mégis, milyen dolgokat adjak el? Cipőim vannak, és nagyobb gyerekruhák amiket gondolok eladni elsősorban. Még miket adjak el? Könyveket? Nem használt iskolatáskákat? Segítsetek lécciiii :D
2018. jún. 6. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket szoktam keresni:

"bakelit" lemez, magnókazetta, zenei CD

A DVD-kre is van kereslet.

Persze mindezek csak eredetiben érdekesek, nem felvett változatban.

2018. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Garázsvásárban a saját, megunt, kinőtt, feleslegessé vált holmijaidat adhatod el - ebből következően minden olyant kitehetsz, amire már nincs szükségetek.

Ha direkt azért veszel valamit, hogy ott kirakd, akkor az már üzletszerű kereskedelem, nyugta/számlaköteles és vállalkozói kell hozzá.

2018. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :)
2018. jún. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!