Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a Firstcoin...

Ismeri valaki a Firstcoin kriptopénzt? Mert be akarnak szervezni és azt mondják olyan lesz mint a bitcoin.

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosabban be akarnak palizni, mert palimadárnak néznek.
2018. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"és azt mondják olyan lesz mint a bitcoin"


Akkor biztos olyan lesz. Ugye?

2018. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha valamire azt mondják, hogy azért lesz sikeres, mert akármi más is az lett, attól menekülj. Ha ez az összes marketinges mondanivalója egy "cégnek", az egy ötelettelen szar.
2018. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Figyu : neked ha támad egy jó ötleted üzleti téren idegeneket beavatsz a titokba módszerbe ? Nem . A beszállók pénze kell ami kizárólag felfelé áramlik , aki belép azt az újak beugrójából fizetik és aki marad a "rendszerben" a sok befektetett stexet vissza akarja szedni haszonnal a balekokon . Jó reggelt !!!
2018. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

És ha azt mondják "ugorj a kútba", akkor beleugrasz?:D


[link]

Ez már egy halott coin...

2018. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

bármi ilyenbe akarják az embert belerángatni, egyszerű a válasz.


megkérdezed az ajánlót, hogy erre a befektetésre adna-e neked kölcsönt rendesen, lepapírozva, hivatalosan.


elvégre ha valami ennyire tuti biznisz, akkor nem lenne mitől félnie, amint beindul, még akár kamatostól is visszakapja azt a pénzt.


én ezzel szoktam leépíteni az ilyen "ismerősöket"...érdekes, még idáig mind azt mondta, hogy abba már nem menne bele...legutóbb bitcoinba akart belerángatni ismerős, pont pár héttel az év végi korrekció előtt...illetve csak ugye annyit szeretett volna, hogy neki kellett volna a készpénz, vegyek tőle...rá 1-2 hétre milyen jól jártam volna, a pénzem fele elúszott volna, és ahogy nézem azóta se állnék jobban :D

2018. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

".legutóbb bitcoinba akart belerángatni ismerős, pont pár héttel az év végi korrekció előtt...illetve csak ugye annyit szeretett volna, hogy neki kellett volna a készpénz, vegyek tőle...rá 1-2 hétre milyen jól jártam volna, a pénzem fele elúszott volna, és ahogy nézem azóta se állnék jobban :D"

Én vettem volna, de nem az akkori árfolyam szerint, hanem pl 4000 usd árfolyamon.:D Ennyi kockázatot bevállaltam volna.

2018. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"..illetve csak ugye annyit szeretett volna, hogy neki kellett volna a készpénz, vegyek tőle..."


Aham, miert nem egy tozsden adta el? A nagy semmit kinalta neked penzert.

2018. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
6-os ez rossz módszer mert a tuti bizniszre biztos nem adnak neked kölcsön hanem a pénzüket inkább abba fektetik bele.
2018. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

hogy a kérdésre is válaszoljak:


senki nem tudta, hogy a bitcoinnal ez lesz ami lett.

hasonlóan a Fristcoinra se tudja senki, ez lesz e vele vagy nem lesz e ez vele.

Kb. 2000 coin van jelenleg s senki nem tudja hogy eközül melyikkel lesz az ami a bitcoinnal vagy ép magával a bitcoinnal lesz e ez s a mostani ár egymilliószorosa lesz e 10 év múlva.

Vagy ép valami merőben más dologgal lesz e hasonló.


A Fristcoinra is érvényes az ami a bitcoinra: csak annyit fektess bele amennyinek az elvesztését el tudod viselni. Hogy ez mennyi, 3000 Ft, egyhavi béred vagy a vagyonod egyharmada, mi nem tudjuk.

2018. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!