Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emagról lehetséges hogy...

Emagról lehetséges hogy éjfélkor kézbesítenek csomagot?

Figyelt kérdés

Az előbb a kaputelefonon kerestek (23:50kor) azt mondták hogy meghozták a nádat, dísznövényt és hogy az emagtól van. Én elnevettem magam mert azt gondoltam hogy trollkodás, mondtam hogy én nem rendeltem semmiféle nádat se semmi mást. Elnézést kért hogy ilyen későn szállítja ki és még egyszer megkérdezte, hogy biztosan téves-e, a hangja közben teljesen komolyan maradt :D

Szóval nem tudom hova tenni a dolgot, még mindig trollkodásra gyanakszom.

Elég valószínűtlennek gondolom hogy ilyen későn zargatnának a szállítással.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 12. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég vicces. Főleg, hogy nem rendeltél.

Egyébként szerintem szórakoztak.

Természetesen nincs olyan "hülye" futárszolgálat, amelyik éjfélkor menne bejelentés nélkül.

2018. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is troll volt.

A futárszolgálatoknál reggel 8-tól 17-ig van kiszállítás, és létezik az esti kiszállítás is, de azt hiszem az csak 20-ig.

2018. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

egyébként is kapsz e-mailt, sms-t a várható kiszállításról. meg nagyon extrém esetben is, ha ezek már megtörténtek, tegyük fel, délután felhívnának, hogy viszi a futár, de csak késő este tud vele odaérni :D

bár ilyen sem létezik, inkább másnap viszik el akkor.


egy futárnak általában annyi csomagja van, hogy azért végig tudjon érni vele, plusz legyen ideje vissza a gyűjtőútvonalra. késés mondjuk előfordulhat, én is jártam már úgy, hogy sms-t megkaptam, hogy 9:00-11:00 között várhatom a futárt, végül kb. 3-fél4 fele érkezett meg.

2018. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor jól gondoltam, hogy valaki vicces kedvében volt :D

Úgy tarthattam volna elképzelhetőnek, hogy az eredeti rendelő egyezett meg a futárral és az eredeti rendelőt értesítették is esetleg, bár ez az időpont így is túl elképzelhetetlen lett volna :)

Na mindegy, maradjunk annyiban hogy egy troll volt, ez a legreálisabb :D

2018. jún. 14. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy több volt az mint sima trollkóodás...mivel kaputelefonon keresztek és ha azt mondod hogy jól van hozzák be simán lehet hogy valami piti rablók.
2018. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még jó hogy nem így alakult, ha így volt :/ Köszönöm ezt a választ is. Azóta nem volt éjszakai "csomag kézbesítés".
2018. jún. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!